2726
عنوان

کیا اصلا طلا ندارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5531 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وسوسه كن شوهرت رو كه بعنوان سرمايه برات طلا بخره بگو اگه نداشتم نميتونستيم خونه دار بشيم الانم بهتر اينه بجا خريداي الكي طلا بخري كه بمونه برامون شايد خواستيم خونه رو بزرگتر كنيم

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2728

بیه مدت این کارارو بکن،بعد از پشت ویترین طلافروشی یکیش رو پسند کن،خییییلی با ذوق بگو واااااای این از اون عکس که نشنت دادم خوشگلتر.،من اینو میخوام.

اگه گفت میخرم برات ،که عالیه و دیگه چیزی نگو.

اما اگه چیزی نگفت و یا مخالفت کرد بگو بریم قیمت کنیم نمیخریم که فقط قیمت میکنیم ببینم چقدر میشه

منم دیشب یه مقدار از طلاهام رو فروختم .لامصب ها تو نور طلا فروشی همیچین برق میزدن چون زیاد طلا نمیندازم انگار نو بود.حالا توکل به خدا بازم میخریم

از کارهام دیدن کنیدdonyaienoghteha@
وای من عاشق نقره ام یه حلقه نقره خریدم که دوستم طلای همونو داره کنار هم گذاشتیم واقعا مو نمیزدن خیلی ...

خوش بحالت...دقیقا مثل من،بااین تفاوت که بدن بنده به هرفلزی جز طلا واکنش نشون میده برا همین استفاده ازبدلیجات برام مقدور نیست طلا دوستم نیستم

ای که مرا خوانده ای،،،راه نشانم بده...

منم همون سال اول همه رو فروختم برا رهن خونه فقط بعدم دو بار دیگه خرید باز فروختم برا خرید ماشین و قرضا هیچیم به نامم نمیزنه نه خونه نه ماشین دیگه طلا هم نمیخره انقد که حسسسیییوووووووده خییییییییلی دوستم داره ولی هیچوقت نذاشت تو هیچ‌کاری پیشرفت کنم چون جسوده

به نظرتون احتیاج دارم لطفا نظر بدین
بچه ها اینجا رو بخونبن به دردتون میخوره http://www.ninisite.com/discussion/topic/423416/زنی-که-خرج ...

مه گل جان میشه لینک گذاشتنو بهم یاد بدی؟

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2706