2733
2734
عنوان

کیا اصلا طلا ندارن؟

5531 بازدید | 76 پست

من 3سال پیش فروختم همه شو 8 تومن. خونه خریدیم. در عوض شوهرم نصف خونه رو زد به نامم. 

الان هرچی میگم برام طلا بخر نمیخره😢من هیچی ندارم حتی حلقه

تو یه تاپیکی یکی گفت عکس طلاهامو بذارم،یکم طول کشید، منم نوشتم لابد براش طلا نخریدن،مثل منی. الان دیدم نوشته طلاهامو ندیدی خواهر😅😅 بهم پوز داد 😢😢😢😢 دلم شکست خواهر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

طلا فروخته شه جاش دیگه پر نمیشه😐😣 منم خیلی داشتم واسه خونه فروختم ولی تک و توک خریدم خیلی کم. البته حلقه و سرویسم و نفروختم. مادرشوهرم نذاشت😊 خدا خیرش بده

تبدیل عکس خانگی به عکس آتلیه پیج اینستا tarahii_aks

من دارم اما استفاده نمیکنم...خدایی حلقه رونمیشه نداشت اما فکر نمبکنم طلا نداشتن خیلی مهم باشه که غصه شو بخوری خیلیا طلا دارن اما زندگیشون گرم نیست ان شاءالله دلت همیشه گرم باشه به عشق خانوم

ای که مرا خوانده ای،،،راه نشانم بده...
2738

من نزديك ١٠ ميليون دوسال پيش سرويس و طلا و ...امو فروختم شوهرم قسطاي بانكشو بده تازه هنوز عقد بوديم !!!!! دوباره خريدم  و حدودا خرداد ماه امسال بود ١٤مليون فروختم گفت ميخواد ماشين بخره باهاش برام ولي ١٠تومنشو داد رهن خونه و بقيشم داد قسط و قرض 

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ
2706