2733
2734
عنوان

پوستم کنده شده بچم تا خود صبح بیداره کمکککک 😫😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 2108 بازدید | 82 پست
چقدر براشون غر زدین بیچاره ها بچه ان خبدرد دارن اذیت میشن دلم براشون سوخت

غر نمیزنیم ولی منم آدمم خوب تا یه حدی توان دارم به خدا از دیشب تا حالا یه ساعت خوابیدم الانم حالم داره به هم میخوره از گشنگی

بذار نی نیت به دنیا بیاد بهتر درک میکنی

غر نمیزنیم ولی منم آدمم خوب تا یه حدی توان دارم به خدا از دیشب تا حالا یه ساعت خوابیدم الانم حالم دا ...

نی نی من از دوماه پیش شبا نزاشته بخوابم😊😊😊😊من هیچ کمکی ندارم دست تنهام میفهمم که سخته ولی خب اونام گناه دارن دلم میسوزه تازه خب بزارید چند ساعتم باباشون نگه داره خب

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهرزاده منم دقیقا مث بچه شماس....تو این 5ماه خواهرمو پیر کرده..شبا تا صب مث جغد بیداره و زر زر میکنه....روزام گیج خوابه هرکاریشم بکنی اصلا بیدار نمیشه😐من فک میکردم یه عیبی داره بچه😂

دخترم گنج منه حاصل رنج منه
2728
غر نمیزنیم ولی منم آدمم خوب تا یه حدی توان دارم به خدا از دیشب تا حالا یه ساعت خوابیدم الانم حالم دا ...

من درکتون میکنم عزیزم یه شب خونه خواهرم موندم سرسام گرفتم😐

دخترم گنج منه حاصل رنج منه

پسر منم دقيقا همينطور بود تا ٣ ماه 

از عصر گريه ميكرد تا صبح ساعت ٧ 

از گريه كبود ميشد هز نفسش ميرفت

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2738
چه جوری باید تنظیم بشه میا جون؟ نوزاد من کلا خیلی کم خوابه. چکار کنم بیشتر بخوابه

كمي صبر و تحمل ميخواد، سخته

ببين تا وقتي توي شكم بوده روزها كه مادر تحرك داشته، شكم مامانش مثل گهواره بوده و ميخوابيده و شب كه مامان بي حركته بيدار ميشده و الانم همون روال رو گرفته

ديگه توي چهل روزگي نبايد تمام شب بيدار باشه

بايد يه مراسم ثابت براي قبل از خواب داشته باشي

مثل شير، حمام ، لباس خواب و پوشك جديد، رفتن توي تخت و لالايي يا سينه يا موسيقي براي خواب

اين روال بايد حفظ بشه

ممكنه طول بكشه ولي كم كم متوجه ميشه اينها مراسم پيش از خواب هستن

نبايد كوتاه بيايي

بيخيال بيا بهشت دو دستي مال بابا جونش!!!! اما اين مصائبش هم مال خودش  والا اين بهشت و اينارو ...

از اهداف مهم ازدواج همین تولید مثل گلم اگه نارحت بودین چرا ازدواج میکنید ازدواج که همش صفاسیتی دوردور خوشگذرونی نیست 

سلام 
2706