2733
2739
عنوان

پوستم کنده شده بچم تا خود صبح بیداره کمکککک 😫😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 82 پست
منم صبح بهش شیر خشک دادم ولی بازم بیداره نمیدونم مشکلش چیه، بچه ی اولم شبا بیخوابی داشت ولی نه دیگه ...

مامان بزرگم یه جوشونده به پسرم میداد از عطاری گیاهش رو میخریدیم سر گل بنفشه

میگفت برای ارامش بچه خوبه 

اگه رو داروهای سنتی حساس نیستی میتونی کمک بگیری 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه اوه ما یکیشو داشتیم تا 7 ماهگی اینجوری بود یجور شده بود ک شبا جمع میشدیم خونشون شیفتی میگرفتیمش نکبت میگفت باید بری تو اتاق ک روشن باشه سرپا وایسی بچرخی نه اینکه ثابت وایسی یا بشینی 😠😠😠 بعد روز ک میشد مثه خرس میخوابید ما هم با قیافه های شبیه زامبی باید میرفتیم سراغ کار و زندگیمون 😩

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2731

میگفتن شب یه قاشق دیفن هیدرامین بهش بدید تا بخوابه نمیدونم ولی پیشنهاد خیلیا بود بهش دادیم همچنان استوار وایساده بود با چشای باز و گریه 😣😣😣😢😢😢😢😧 یادش میفتم عصبی میشم 😠😠😊😊😊😊

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
نکبت 😁😁😁😁

والا خو آدم حرص میخوره حساب کن یه موجودی که کلا 5_4 کیلو بیشتر نیست و اندازه آرنج آدمه این همه آدم گنده رو ب بازی بگیره بخدا روزا همه چرت میزدیم 😩😩😩😁😁😁😁😁

2738
اینقدر خسته و کلافم کل زندگیمو از دست دادم آسایش ندارم دیگه

ببین کم کم باید تغییر بدی چون نمیشه یهویی شبا نمیدونم چراغارو خاموش کردی تو این 43 روز یا نه اما باید شبا کامل تاریککنی اتاقو تا شب و روز رو بفهمه مثلا من خودم شبا ساعت 9 میبردم هر شب حموم یک ربع میذاشتم تو آب گرم دست و پا بزنه تا حسابی خسته شه تو آب حموم عصاره استوخودوس بریز بعد که آوردی بیرون با روغن بچه ماساژش بده بعد شیر بده بخوابون میدونم سخته هر شب اما برا من که جواب داد الان دخترم یکسالشه از اول ساعت 9 میخوابید الانم همینطوره گاهی بی نظم میشه اما شاید ماهی دو سه روز اونم در حد دو ساعت جابجایی داره

سعی کنیم زیباییها رو ببینیم 

دختر منم دو ماهشه. اونم از 30 روزگی تا 40 روزگیش همین بود... دیگه شبها مینشستم گریه کردن یا اینکه خواب خواب بودم و شوهرم بچه رو روی پام تکون میداد (در حال رو پا خوابوندن بچه خوابم برده بود).... حالا اصلا هم رو پا بذارمش نمیخوابه.... دیگه داشتم همه راه رو امتحان میکردم بلکم یه ثانیه بخوابه.... 

چیزایی که من فهمیدم: 

1- هر موقع من شبها گرسنه بودم، شیرم بچه رو سیر نمیکرد و ناآروم بود. باید خودت شام خوب و مقوی بخوری حتما. اصلا گرسنه نباش خودت. 

2- ممکنه حرکت دستهاش اذیتش میکنه. من از 40 روزگیش دیگه قنداقش میکنم با یه روسری حریر سفید (از اینهایی که خانمها برای مکه رفتن میخرن). 

3- ممکنه گرمش باشه.

4- باید از یه ساعتی به بعد تو خونه خاموشی بدی. من الان ساعت ده شب دیگه کم کم چراغا رو خاموش میکنم. یه چراغ خواب دیواری کوچیک روشنه فقط. 

روش خوابوندن من در حال حاضر:

ساعت ده شروع میکنم کم کم چراغا رو خاموش میکنم (ساعت خواب دخترم یازده هست). اسپلیت میزنم که خونه خنک باشه ولی نه مستقیم بهش بخوره که مریض بشه. قنداقش میکنم و میذارمش تو جای خوابش. یه پتو دورپیچ داره که گرمه، اونو میکشم روش و شروع میکنم بهش شیر دادن. همینکه نمیتونه دستشو تکون بده و هوا هم خنکه و زیر پتوی گرمه، کم کم زیر سینه میخوابه. 

روزا میخوابه هرکاری میکنم بیدار نمیشه  خوش به حالت اصلا بچه نیار هیچوقت 😕😕 پوستت کنده س

اینجوری نگو😲

بچه شیرینی زندگیه بخدا یه لبخندش ب هزار جور درد و مرض و خستگی پایان میده😊

سختی داره درست ولی هنوز کوشولوعه بذار بزرگتر شه اونقدشیرین میشه ک دوس داری بخوریش😋

دخمل من ۱۰ ماهشه خیلی شیرینه کاراش حتی فضولیاشم ک میره سر وقت وسایلامم شیرینه😍

عاشقشم فسقلی منه😘

کم کم مونده تلویزیون زیرنویس کنه:قال رسول الله(ص)هرکس از یارانه خویش انصراف دهد همنشین من در بهشت خواهد بود😒
روزا میخوابه هرکاری میکنم بیدار نمیشه  خوش به حالت اصلا بچه نیار هیچوقت 😕😕 پوستت کنده س

کولیک داره قطره ایمفاکول بگیر براش دردش آروم میشه میخوابه.درد کولیک شبا شروع میشه تا 3ماه داستانت همینه اگه با راه رفتن تاب دادن لالایی خوندن آروم میشه یعنی کولیکه.

2706