2737
2734
عنوان

دارم ميميرم از نگرانى

395 بازدید | 15 پست

قبل باردارى شقاق داشتم رفتم دكتر گفت بايد رژيم غذاييتو هميشه رعايت كنى يمدت رعايت كردم خوب شدم درد و خونريزى تموم شد(تو همون مدت بيمارى يه گوشتاى اضافه اى زده بود...) تا دوسه روز پيش كه بعد از اجابت مزاج سوزش زيادش شروع شد و خارش خيلى كم  تا الان هم ادامه داره اما متوجه نشدم خونريزى داره يا نه امروز چك كردم انگار يه گوشت اضافه ديگه هم به قبليا اضاف شده ميترسم بيمارى گرفته باشم كه برا نى نيم ضرر داشته باشه ،نوبت دكترم هم هفت روز ديگست اونم يه شهر ديگست نميتونم الان برم نميدونم چيكار كنم

شكمم هم درد داره گاهى انقباض گاهى درداى متفاوت ميان و ميرن واژنم هم درد داره اما كم

بينيمم چند هفتست كه نميتونم راحت ازش نفس بكشم و زود نفسم ميگيره

كافيه دو قدم راه برم نفسم بالا نمياد خودمم آسم خفيف داشتم كه گاهى بروز ميداد

داااااارم ديووونه ميشم 

درد و نفس تنگى و هر چيز ديگه تحمل ميكنم برام سخت نيست فقط ميترسم برا نى نيم ضرر داشته باشه 

لطفا اگر نظرتون مخالف نظر منه و میخواید بحث کنید ریپلای نکنید 💓 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه ني ني هيچ ضرري نداره خيليا تو بارداري اينطوري ميشن نگران نباش

اگه عفونتى چيزى باشه چى؟

2728

فگ‌نکنم شقاق به نی نی صربه برنه

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

استرس که واسه نی نی تون ضررش بیشتره با خداوند حرف بزنین دعا کنین توکل کنین تا آرامش مهمون قلب مهربونتون بشه

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2738

درصورتى كه الان ده ساعت هم بيشتر از اجابت مزاجم ميگذره

قبلن دردم اينشكلى نبود فقط تا يكساعت بعد از اجابت مزاج درد داشت ولى الان سوزش با هر تكون خوردن برميگرده

احتمالا دچار مشكل دفع بودي و همين باعث خراش يا پارگي كوچيك در قسمت مقعد شده سعي كه از ميوه مخصوصا سبزيجات با برگ سبز بيشتر استفاده كني تا شكمت به صورت نرمال كار كنه يه سري پمادهاي مسكن هست من نميدونم براي بچه ضرر داره يا نه اما به نظرم حتما يه دكتر عمومي حداقل برو تا دارو بهت يا مسكن بهت بده و حتما تحت نظر باش چون با اين شرايط تو ماههاي بالاتر خيلي اذيت ميشي

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸
2706