2737
2734
عنوان

مرکز نوین مشهد(کسی هست)

35274 بازدید | 581 پست

سلام من تازه میخوام وارد سیکل بشم اونم مرکز نوین مشهد .... اگه کسی هست که میره اونجا یا میرفته لطفاً تجربیاتش رو در اختیار من بزاره ممنون

""خدایا میدانم که میدانی ........................پس هزاران مرتبه شکر که میدانی""

مپولای من  پیورگان 9 عدد برای 3 روز و فوستیمون 15عدد برای 5 روز ه   و  دو عدد آمپول ستروتاید داده که یک دونه روز سونو گفته بیارین و برای یکی دیگش نگفته باید کی تزریق بشه.

""خدایا میدانم که میدانی ........................پس هزاران مرتبه شکر که میدانی""

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروهای منم مث شما بود که بعد سونو دوتا ستروتاید دوتا دکا و یک هاش ام‌جی دوباره دادن بهم

البته من انوکساپارینم میزدم ده تا بعد عمل.برا انتقالمم بهم دادن انوکساپارین

خدایا شکرررررررررررررررت🙏👶
2728

یکی از ستروتایدا که همون روز سونو همونجا یا خودت میزنی تو بازو یا میدی همونجا برات تزریق کنن بستگی به فولیکولات یا اونیکی که اضافه داری کافیه یا دوباره بهت میدن.

تازه من دوتا پیورگانمو برام کم کرد روزی سه تا بود ی روزشو زدم رفتم سونو‌گفت دوروز بعد دوتا بزن بجای سه تا.دوتاش الان خونست

سلام  منتظر جون ممنون که اومدی و ج دادی ..... من سیکل اولمه برا همین اطلاعاتم کمه ..... من پیورگان 9 تا دارم روزی سه عدد ..3تا اضافه ستروتاید هم 2 تا دارم ...... 

سلام عزیزم قربونت برم خوشحال شدم یکی مث خودم پیدا کردم

ببین من فوستیمون از روز دو پری زدم روزی سه تا تا پنج روز

بعدش روز هفت پری سه تا پیورگان زدم

روز هشت رفتم سونو که صبح ستروتاید و زدم

عصرم بجای سه تا پیورگان دوتا زدم

باز روز نه صبح ستروتاید عصر دوتا پیورگان

روز ده صبح ستروتاید ساعت چهار عصر نصف هاش سی جی ساعت هشت شب دوتا دکا

روز یازده هیچی نداشتم

دوازده عمل شدم

2738

سلام مرسی منم خوشحالم .... من هنوز تزریق هام رو شروع نکردم احتمالاً تزریق ها از 10 شهریور شروع کنم ... انشالله که توی این راه موفق باشیم هممون...خیللییییییی ممنون از راهنمایت در مورد آمپول ها من پیورگان 9تا بهم داده پس شاید میخواد شش تای اضافی رو برای 2 روز با ستروتایدم تقسیم کنه .....

فقط سعی کن راس ساعت بزنی من مثلا ساعت چهار عصر پریود شدم روز دوم پری ساعت چهار عصر امپولامو زدم  ...

به من توی مرکز گفتن خودت تزریق نکنی و حتماً بری یه مرکز تزریق ... حالا یه جایی پیدا کردم اونها هم میگن فقط صبح تزریق داریم در صورتی که میگن تزریقها عصر باشه بهتره...نظره

منتظر جان ...الان نصف شبه اینقد فکرو خیال دارم که خوابم نمیبره ... خوشبحال شوهرم الان تخت خوابید و عین خیالش نیست.... فقط طفلی فکر جورکردن هزینه هاست و هر روز میگه خدا کنه کم نیاریم .... 

من خودم تزریق کردم چرا گفتن خودت تزریق نکنی؟؟؟؟

من روز اول رفتم فوستیمونو بزنم خانومه بد اخلاق بود یادم نداد

روز دوم رفتم درمونگاه دیگه گفتم یکیشو شما میزنم یکیشو من جلو شما میزنم بعد بهم یاد داد

از روز بعد خودم زدم 

برا پیورگانم برا منم مث تو ۹تا بود اما بعد سونو گفت بجای سه تا دوتا بزنم اخه بستگی داره به تعداد و سایز فولیکول اگه اندازش خوب باشه نمیزارن دیگه بیشتر بزنی

من خداروشکر ۱۸تا فولیکول داشتم که چهار بسته جنین شد برام

منتظر جان ...الان نصف شبه اینقد فکرو خیال دارم که خوابم نمیبره ... خوشبحال شوهرم الان تخت خوابید و ع ...

راستی برا هزینه ها به من گفتن سه و هشتصد بیارید اما روز عمل سه و سیصد ریختیم که باز برای کارت جنین که رفتیم صدو بیست بهم پس دادن

برا انتقال گفتن هشتصد همراهتون باشه که بازک فک کنم کمتر بگیرن 

اخه برای ای بو ای که میرفتم میگفتن هزینش ششصد هفتصده که چهار صد گرفتن.داروهاشم صد شد.

در کل فک کنم بیشتر میگن که اگه وسط پانکچر ببینن زن خدا نکرده مشکلی داره و احتیاج ب عمل دیگه ای داره پول همراه باشه.ان شاءالله برای شمام کم در بیاد.

که در کل همینم هزینه کمی نیس اما دیگه چاره ای نیس هرچی قسمت باشه.

بعدشم من شنیدم مرکز نوین بعد عمل دوماه بعدش انتقال میدن من با لینکه بعد عمل مشکلی نداشتم اما برام انتقال ندادن اخه میگن شانس اینکه جنین فریز بگیره بیشتره

منم سپردم دست خودشون باز اونا بهتر میدونن.

فقط برای کسایی که از کشورای دیگه اومده بودن همون ماخ انتقال دادن برای بقیه هم اتاقیام فریز کردن برا دوماه دیگه‌...

در ضمن من ی هفته بعد عمل پریود شدم تو هم اگه شدی نگران نشو طبیعیه بدن دستکاری میشه دیگه.

بازم هروقت سوالی داشتی بپرس من بعدش میام میخونم جوابتو‌میدم.

امپول زدنم سخت نیستااااا سعی کن خودت یاد بگیری بزنی

2706