2733
2734

رفتم دکتر عکس از لثه هام گرفت گفت عفونت لثه ها خیلی شدیده بخاطر هین دوتا از دندونات لق شده 

گفت اگه دیرار میامدی دندونی برات نمیموند 

این عفونت دوساله با منه 

بعضی دکترا واقعا خرن میگفتن جرم دندونات ریخت رو لثه عفونت کرده جرم گیری کن

راه اشتباه رو بهم نشون دادن چون مشکل از خود لثه هام بود ن دندون

دکتر بهم‌گفت یک میلیونو دویست خرج جراحی لثه هات میشه تو چهار مرحله گفت ایمپلت فعلا لازم نیست چون دندونات حیفه بعد جراحی بازم کار میکنن گفت ده سال دیگه لازم نیست فعلا جراحی لثه ات مهم تره ایمپلت لازم نیست 

بازم میخوای بکشم ولی حیفه هنوز در اون حد نیست

بچه ها ب نظرتون چیکار کنم

خدایا تنهام نزار😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما جراحی کن عزيزم پیش یه دکتر خوب، ايمپلنت هرچقدر هم خوب باشه اما باز دندون خود آدم نمیشه. 

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2731
2738

من هم 7 سال پیش جراحی کردم ....خیلی درد داشت ...و تا 2 هفته دهنم پر از بخیه بود ..جای آمپولش خیلی درد میکنه تا الان 😐😐😐ولی ارزش داشت حالا دندونام سالم خدا رو شکر درد ندارم ...بافت لثم رو جدا کرد عفونت داشت

من هم 7 سال پیش جراحی کردم ....خیلی درد داشت ...و تا 2 هفته دهنم پر از بخیه بود ..جای آمپولش خیلی در ...

وای مگه درد داره یعنی بعد یک هفته خوب نمیشم اخه مجلس داریم گفت چهر مرحله باید بیای 

خدایا تنهام نزار😍
2706