2726

سلام دوستان میخوام برم پیش فرماندار برا کار اون دوست بابامم گفته رفتین پیشش بهم بزنگین گوشیو بدین دستش همه چی دیگه حله ولی من همچنان نا امیدم یعنی میتونه برام کاری کنه؟ از بس هرجا رفتم نا امید برگشتم 😣

میشه واسه نیتم یه صلوات بفرستید ممنونم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرماندار اگه بخواد میتونه تو ارگانهای غیر دولتی راجت کار جور کنه و لی اداره جات دولتی بعید میدونم

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
2728
فرماندار اگه بخواد میتونه تو ارگانهای غیر دولتی راجت کار جور کنه و لی اداره جات دولتی بعید میدونم

ارگانهای غیر دولتی مثلا کجاها 

بستگي ب فرماندار داره

اگه بخواد، ميتونه

ولي اينا اينقدر بهشون سفارش ميشه، با وجود دغدغه هاشون كمتر پيگير ميشن

من شنيدم آشناي شوراي شهر داشته باشي، ميتوني تو شهرداري مشغول شي

پول خوبي هم ميدن

نه اينكه طرف ب راي نياز داره، بيشتر تلاش ميكنه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
بستگي ب فرماندار داره اگه بخواد، ميتونه ولي اينا اينقدر بهشون سفارش ميشه، با وجود دغدغه هاشون كمتر ...

واقعا   یعنی اون اشنا هم فایده نداره آخه چراااا خدا منو نمیبینه

حالا چرا اينقدر نا اميدي

توكل بر خدا

شما تلاشتو بكن

حتما برو

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.