2726

قرص روی و امگا 3 تو پر کردن صورت من موثر بود

البته توصیه نمیکنم جز موارد حاد و موقت

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

✴شش راه ساده برای چاق کردن موضعی صورت✴️

1⃣ نشاسته موجود در سیب زمینی سرخ شده یا آب پز باعث چاقی موضعی صورت می گردد. در حالیکه نشانسته مواد غذایی دیگر مانند ماکارونی کل اندام را چاق می کند.

2⃣ نوشیدن زیاد آب، آب میوه و سایر مایعات بهترین و کم هزینه ترین راه برای لطافت پوست و چاقی موضعی صورت است.

3⃣ شیره ی خرما و شیره انگور برای چاقی موضعی صورت موثر است.

4⃣ تحرک و ورزش کردن به خصوص ورزش های هوازی به داشتن صورت شاداب، شفاف و چاق کمک می کند.

5⃣ نوشیدن آب هویج به همراه نارگیل و شکر صبح ها بنوشید.

6⃣ از خوردن کلم، کاهو، خیار و گوجه فرنگی غافل نشوید

اینو من یه جایی خوندم شاید خوب باشه....

🌸ﺧﺪاے مهربان ﺑﺮﺍے ﺩلمان"ﺍﻣن ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍن ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳن ﻣﻀﻄﺮمان خداے بزرگ بہ حضورت، بہ نگاهت، بہ یاریت نیازمندیم🌸
من صورتم لاغر بشه خیلی زشت میشم  لپ دوست دارم ..ویتامین ای  مطمعنین تاثیر داره ؟

پودر یا قرص کلاژن ساز فقط از داروخانه تهیه کن ،پودرش بهتره

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
واقعا چاق میکنه؟چه مارکی؟

اره عزیزم خودم ۳ بار پشت هم خوردم دکتر پوست تجویز کرده بود 

ااان برات عکسشو میفرستم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706