2733
2739

من هفته ۲۳ هستم..وزنم اصلا بالا نمیره شکمم ندارم ولی تو هفته ۲۰ ک رفتم دکتر و سونو آنومالی گفتن بچت خوبه..هرچی میخورم معده درد میگیرم انگار معدم زود پر میشه و باد میکنه ودرد بدی میگیره.به دکترم گفتم میگه کم بخور وعده هاتو زیاد کن با این کارم بازم درد میگیره الان اندازه معدج بیشتره شکممه..اصلنم شکم ندارم.خیلی نگرانم.اگه راهکاری دارید راهنماییم کنید..لطفا🤗

به یاد پارسال دوران بارداریم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خیلی تغییری تو خودم نمیبینم.مخصوصا این دوماه آخر.شکمم اومده جلو ولی عین زنای هشت ماهه نیستم.بیخیال باشین.اصن سلامتیو وزن بچه در گرو چاق شدن یا نشدن مادر نیس

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

سلام خانومها

ميشه لطفا منو راهنمايي كنيد بارداري اولمه تو غربت 😔 هيچكسي رو ندارم يه ليوان آب دستم بده همش گرسنمه همش دلم ضعف ميره ولي اشتها ندارم ماه دوم هستم ميشه بگيد چيكار كنم كه اين ضعفم از بين بره ؟؟؟

2738
سلام خانومها ميشه لطفا منو راهنمايي كنيد بارداري اولمه تو غربت 😔 هيچكسي رو ندارم يه ليوان آب دستم ...

سلام عزیزم منم شرایطم مثل شماست فقط شوهرمو دارم..خودت باید به خودت برسی از دکترتم میتونی کمک بگیری

يه چيز ديگه اينكه اينجا دكترم گفت ماه اول قرص پريانتال مصرف كنم ولي هرجا تو اينترنت ميخونم نوشته از ...

منم تا حالا استفاده نکردم 

سلام با مراجعه به دکتر تغذیه میتونید این روند بی اشتهایی و دل درد و از بین برید و اصولی غذا بخورید چون تو ایندوران تغذیه خیلی مهمه هم برای خود مادرا و هم برای بچه .

اگر خواستید یه سر ب دکتر تغذیه تو پونک بزیند ,دکتر کاظمی