2733
2734

من 7 مرداد با قرص سقط جنین 6 هفته داشتم به دلیل عدم رشد جنین ، بعد از دو هفته آزمایش تیتر دادم 109 بود ، رفتم سونو دکتر گفت بقایا مونده ، صبر کن دو هفته دیگه پریود می شی ، وقتی پریود شدی تحرک زیاد داشته باش طناب بزن ، بعد از اون آزمایش تیتر بده بعد دوباره بیا سونو اگر دفع نشده باشه باید کورتاژ کنی ، در واقع هفته آینده باید منتظر پریود باشم ، کسی تجربه ای داشته ؟آیا کار دیگه ای نمی شه کرد ؟ با قرص و دارو دفع نمیشه ؟

تعداد رای : 3
نظرسنجی
بله
2
66%
خیر
1
33%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قرص ارگوین بهت نداد دکتر که دفع شه؟ منم بارها سقط کردم و تا پریود صبر کردم همه بقایا دفع شدن دوستم نگران نباش - پله نوردی خیلی تاثیر داره تو این میون.

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2738
قرص ارگوین بهت نداد دکتر که دفع شه؟ منم بارها سقط کردم و تا پریود صبر کردم همه بقایا دفع شدن دوستم ن ...

ببخشید شما چند بار سقط داشتید؟  الان بچه دارید؟ 

قربون بودنت برم پسرم... 
ببخشید شما چند بار سقط داشتید؟  الان بچه دارید؟

من هم قبل دخترم زیاد سقط داشتم هم بعدش دختر من الان 14 سالشه عزیزم

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

منتظر باش انشالله خودش دفع بشه.ولی اگه موندازکوتاژاصلانترس.منم یبارکوتاژشدم .بقایاباعث عفونت میشه کوتاژرحمتوشسشومیده ونیم ساعت بیهوشی داره وبعدمثل پریودیه اصلاوحشناک نیست. کوتاژخشن که توسط افرادنابلدانجام بشه خطرناکه 

2706