2726

سلام بچه ها میشه بگید از برنامه ی مثل کرفس چجوری نتیجه گرفتین .من بلد نیستم چجوری ازش استفاده کنم که نتیجه بگیرم.غذا ها و میزان کالری و..چجوریه؟ممنون 

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
من ازبرنامه بشقاب راضی ترم

بشقابواز بازار بخرم؟چقد وزن کم کردین؟چجوری میگه چیا و چقد بخوریم؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن آلما دارم قبل از بارداری هفته ای یک کیلو کم میکردم البته باید خودت بگی هفته ای چقدر میخوای کم کنی

بالاش میزنی بهت میگه چند کالری مجازی غذاها هم داره سرچ میکنی میراره وارد میکنی میگه چقدر دیگه جا داره

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
2728
بشقابواز بازار بخرم؟چقد وزن کم کردین؟چجوری میگه چیا و چقد بخوریم؟

مثلاناهاریه کفگیربرنج میخوری،بامرغ.هرکدوم روجداگانه میزنی وکالری محاسبه شده برابرنجتومینویسه،وبهت میگه چقددیگه میتونی موادغذایی استفاده کنی

اره عزیزم،ازبازاردانلودکردم.قدووزنتومیزنی،خودش بهت میگه که چقدربایددرروزکالری مصرف کنی.

خب اینکه چیا بخورم و چقدو چچووری بفهمم؟میگه خودش؟

مثلاناهاریه کفگیربرنج میخوری،بامرغ.هرکدوم روجداگانه میزنی وکالری محاسبه شده برابرنجتومینویسه،وبهت می ...

تنقلات چی

ببین عزیزم هرچی میتونی بخوری،فقط نبایدازمیزان کالری موردنیازت بیشتربشه،اماتوصیه من به شمااینه،اگه میخوای لاغربشی،نوشابه،فست فودها،سس،چربی،پفک وچیپس وسرخ کردنی هاروازغذاتون حذف کن،به جاش سبزیجات،میوه وپروتیین ونون سبوس دارمصرف کن.من خودم خیلی چاق نبودم،اماباکالری شمار وحذف غذاهای ممنوعه که برات نوشتم،درعرض دوماه هفت کیلوکم کردم،حسابی باربی شدم

ببین عزیزم هرچی میتونی بخوری،فقط نبایدازمیزان کالری موردنیازت بیشتربشه،اماتوصیه من به شمااینه،اگه می ...

من با تصااعاتی مه دادم گفت روزاته ۱۶۰۰ کتاری مصرف کن.حااا اینکه هر غذا چقد کالری داره رو از کجا پیدا کنم

[QUOTE=44843745]من با تصااعاتی مه دادم گفت روزاته ۱۶۰۰ کتاری مصرف کن.حااا اینکه هر غذا چقد کالری داره رو از کجا پیدا ...[/QUتوی برنامش خودش داره،افزودن غذارومیزنی،مثلاناهار،نان تافتون روپیدامیکنی ازموادغذایی،هرچی مصرف کردی رومیزنی،بهت کالریشونشون میده

[QUOTE=44843745]من با تصااعاتی مه دادم گفت روزاته ۱۶۰۰ کتاری مصرف کن.حااا اینکه هر غذا چقد کالری دار ...

اهان مرسی.میگم این ماه میخوام برا باردارب اقدام کنم رژیم ضرر نداره بنظر شما؟