2737
2734
عنوان

سلام منم نی نی سایتی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان منم تازه عضو شدم اما بلد نیستم چجوری پست بذارم متنمو می نویسم اما اونجا که یه نواره باریکه نوشته دریافت کننده و عنوان رو نمیدونم چی بنویسم هی میزنه یافت نشد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

خوش اومدییییییی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740

خواهری قسمت تبادل نظر بالای صفحه رو بزن بعد میای پایین نواری صورتی موضوعاته هر موضوع خواستی بزن بعد ثبت موضو جدیدو بزن بعد بنویس تاپیکتو

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای
سلام دوستان منم تازه عضو شدم اما بلد نیستم چجوری پست بذارم متنمو می نویسم اما اونجا که یه نواره باری ...

اگه منظورت تاپیکه :عزیزم از پایین صفحه آیتم تبادل نظر رو بزن.بعد کلی موضوع میاد ببین کدوم ب موضوع تاپیکت ربط داره یکیشو باز کن.بعد اون بالا نوشته موضوع جدید و نظر سنجی جدید.موضوع جدید رو انتخاب‌کن.و تاپیکت درست میشه.اگ خواستی تاپیک بزنی تیک نیمه خصوصی رو نزن چون کسی نمیتونه نظر بده😉این متنو واسه همه کپی میکنم😁