2737
2734
عنوان

بعد ازدواج...

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هيج عنوان شب خونه بابام نميتونم بخوابم يه بار بيش اومد كه شب اونجا بمونم تو اتاق خودم رو تخت خودم بودم ولي تا صبح خوابم نبرد نميدونم جرا

انشاالله خدا شما رو صحیح و سالم تو بغلم بزاره خدایا شکرت ازت ممنونم که منو به ارزوم رسوندی🙏🏻🌹
2731

خیلی دلم تنگ میشه برای خانوادم خصوصا که ما جمعیتمون زیاد بود 

ااما خب همسرم آرامش زندگیمه

الانم برای مسئله ی کاری پیش میاد تهران بیام اما خیلی وقتا مجبورم شبش برگردم دیگه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738

خخخخ فقط همینو میتونم بگم در جواب دوتا دوستای عزیز 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
نمیدونم چراتو همه تاپیکا دعوامیشه.همه هم میان میبینن 313تابازدید هیچی نمیگن😕

جدیدا اینطور شده خیلی زود دعوا میشه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

من همیشه عاشق خونه بابامم

بعد از حونه خودم بیشترین جایی که دوست دارم بمونم اونجاست

وقتی پیش مامان و بابامم حس میکنم هیچ غمی ندارم

تازه بچه هامم میگیرن من یه بالش گنده میارم وسط پذیرای ولو میشم

مشکلت مشخص شد.ادب هم نداری.

ریپلای نکن سعی کن چیزی که بهت مربوط نیست دخالت نکنی من جواب سوال استارترُدادم گفتم هرروز می رم چون خونه م نزدیک مادرمِ هم اون تنهاس تو خونه هم من نمیخوام تنها باشم چون بعضی وقتا قلب مادرم میگیره میترسم تنها باشه  درضمن شما که ادب داری قضاوتت چیه که میگی طبیعی نیستم دلیلی نمی بینم دیگه جوابتو بدم 

آنکه را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست😊
2706