2726

چه چیزایی باید مطرح شه؟عقاید مذهبی برنامه درس و کار اینده و این احتمالات صحبت شده...الان جلسه دومه همدیگرو میبینیم...به من میگه خیلی کم حرف زدی این دفعه نوبت توعه😶من اون لحظه لال میشم سوالام یادم میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم فکر نکن جواب گرفتی...با ۵ ۶ جلسه حرف زدن نمیتونی آشنایی‌پیدا کنی...اگه قصدت ازدواج هست باید باهاش دوست سی و به ستل معاشرت کنی و حتی یا خانواده های هم‌مسافرت برین...مهمونی دعوتش کنی...سعی کنی عصبیش کنی یه بار ببینی واکنشش هنگام عصبانیت چیه...

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
اسکار نمیدونم ....😶پسر خوبیه و خب طاهرشم دوست دارم....میبی🙈

مگه ۱۸ سالت نبود  

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
نه ۲۳ سالمه....۱۸ کجا بود😂

آهان باشه شوهر کن😁😁😁وقتشع دیگخ

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
مساعل جنسی خوبه     ولی جدی اگ قصدت ازدواجه چند وقت باهم اشنا شین جاهای مختلف توموقعیتای ...

اوهوم...بنظرت بده بهش بگم بیا فک نکنیم که الان اشنایی واسه ازدواجه سعی کنیم همدیگرو بشناسیم به این قصد و به بقیش فک نکنیم؟

به سمت پرده گشایی😁😜👌🏼

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼

ببین شمارشو بگیر....حتما تلفنی و پیامی باهم صحبت کنید....برو سراغ مسائل ریزتر....باهم حتما بیرون برید...درمورد انتظاراتش از همسر اینده...برخوردش با مشکلات...ولی یادت باشع که زود ج مثبت ندی....حداقل دوسه ماه باهاش بگرد

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم
2706