2752
2734

ما خونه خریدیم و اون خونه امروز تخلیه میشه شوهرم بنا به لجبازی گفت امروز جابجا نمیشیم و شنبه ام کار دارم یکشنبه اسباب میبریم.حالا دیروز از سرکار اومده و میگه دو میلیون و نیم تا فردا باید تحویل بدم تا کلید و بدن بهمون.منم گفتم از صابخونه بگیر خب پولمون دستشه.آقا تا ساعت ده و نیم فوتبالشو دیده بعد هی من میگم زنگ بزن زنگ بزن تا زنگ زد و طرف عروسی بود جواب نداد پیام داد جواب نداد هفت صبح خودم پیام دادم جواب نداد.از هفت صبح دارم بهش مبگم پاشو زنگ بزن هی میگه ولکن میزنم حالا ساعت ده شد با دادو بیداد بهش گفتم پاشو زنگ بزن آقا اخر زنگ زد بعد صابخونه میگه ک من بعد نهار پول و میریزم خلاصه قطع کرد و گفت اره اینجوری میگه و من گفتم ک بعد نهار دیره حالا من میگم مگه من نگفتم ک هشت صبح باید پولو تحویل بدیم چرا ی جواب پیام نداد ک باشه میریزم یا نه نمیریزم.تو هم ک کلا بیخیالی اعصتب من و جرا اینقدر خورد میکنین

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭

خلاصه من از دیشب نتونستم بخوابم و خیلی حرص خوردم اخرشم ک اینجوری بحثمون شدو اینقدر فشار روم بود نشستم گریه کردم حالا اصل موضوع اینه:من ب شوهرم گفتم از فردا غروب میرم خونه مامانم و نمیمونم خونه ب منم مربوط نیست کی اسباب میبری و چجوری میبری‌ با کی میبری هرجور خودت دوست داری انجام بده واسه چیدن و نظافتم کمک هیچکس و نمیخوام چون تووجمع کردن کسی کمک حالم نبود  هروقت بخوام میام تمیز میکنم و میچینم.ب نظرتون کار بدی میکنم اگه نباشم??

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مادرر شوهرم دو سه بار زنگ زد حتی خواهر شوهرام ک کمک میخوایی بیایم ک من چون تا اسباب کشی مونده بود گفتم نه فعلا زوده ولی بعدش دیکه زنگ نزدن مادر خودمم ک شاغله با این حال اونم ی تعارف نزد ک خواهرت بیاد کمکت کمک میخوای یا نه???حالا شوهرم سنگ جفت خانواده هارو ب سینه میزنه ک باید بیان اونام خوشحالن و فلان .منم سر رفتار دیشبش و امروزش واقعیتش لج کردم😩😩

نه اتفاقا خیلی هم خوب میکنی اول اینکه حالا که ایقد ریلکسه بذار همه کارا رو خودش بکنه وگرنه باشی باز دعواتون میشه بعدشم اسباب کشی کار زنا نیست خیلی خسته کنندس اذیت میشی بذار خودش کارگر بگیره انجام بده 

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
شوهرت بيخياله؟

بیخیال نیست ولی خیلی خجالتیه روش نمیشد ب صابخونه زنگ بزنه بعد من گفتم پیام بدم گفت بده حالا میگه کی ب تو گفت پیام بدی?کلا میدونه طرف میخواد پولو بده ها ولی خوشش میاد من حرص بخورم بهم نمیگه تا لحظه اخر ک اشکم در میاد میبینه قاطی کردم میگه اره حالا فلانی گفته پول و میدم.خب این یعنی چی چرا از اول نمیگه ک خیال منم راحت بشه

نه اتفاقا خیلی هم خوب میکنی اول اینکه حالا که ایقد ریلکسه بذار همه کارا رو خودش بکنه وگرنه باشی باز ...

پس همین کارو میکنم 😘

لج نداره اگه ميتونيد دو تا كارگر بگيريد نميتونيدم به شوهرت بگو زنگ بزنه بشون بگه ميخايم اثاث كشي كنيم بيايد كمك

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

تا جایی ک بتونم جمع میکنم نتونمم ب من چه واقعا خسته شدم با بچه تین هنه کار .الان یه هفتس میگم انباری و بریز جمع کن ولی گوش نمیده از بس ک شلخته و تنبله خستم کرده بخدا روزی هزار بار میگم کاش بمیرم 

عزیزم خب زنگ زدن گفتن میان کمک ... شما هم گفتی الان زود منتظرن بهشون خبر بدی...زنگ بزن بگو فردا اسباب میبریم...بعدم خونه جدید به سلامتی انقدر الکی حرص نخور ...چیزی نشده ...مبارکت باشه با دل خوش و روی گشاده و شاد برو خونه جدید ....مبارکت باشه...زیاد هم به خودت سخت نگیر دنیا ارزش نداره برای کارای کوچیک حرص بخوری

لج نداره اگه ميتونيد دو تا كارگر بگيريد نميتونيدم به شوهرت بگو زنگ بزنه بشون بگه ميخايم اثاث كشي كني ...

هر سال کارگر و میگیریم

بیخیال نیست ولی خیلی خجالتیه روش نمیشد ب صابخونه زنگ بزنه بعد من گفتم پیام بدم گفت بده حالا میگه کی ...

دقیقا شوهر منم همینه همه کارا رو ایقد میندازه عقب و امروز فردا میکنه که لجه منو دربیاره بعدشم وقتی بحثمون میشه سر بیخیالیش میگه اصلا تو چرا دخالت میکنی این کارا مردونست  

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

عزیزم مردا کلا اسباب جمع نکنن بهتره...همه زنا مثل شما هستن خودشون اسباب جمع میکنن عیبی نداره...هم داری کار میکنی هم حرص میخوری...دو روز دیرتر اثاثا رو ببر ولی انقدر خودتو حرص نده

مقیده ک اگه تو نباشی بی احترامی ب خانواده منه😯😯منم واقعا ن خودم میخوام باشم ن خانوادم چون هیچیش ب دل من نبود .حتی ی کمک کوچیک ب من نکرد.اینم از رفتار دیشبش.اخلاقش واسه همه رو شده ک لجبازه و فقط میخواد صدا من و در بیاره