2726

بچه ها نی نیم ۱۰ ماهشه ..یهو دو روز پیش دیدم نفسم بالا نمیاد و قلبم ضربه میزنه به قفسه سینه ام.رفتم دکتر قلب گفته به خاطر کمخونی هست به من فیفول وپمولتی ویتامین داده.و آزمایش نوشته برام ..اکو کرد گفت خوبه قلبم.کسی اینجوری بوده همون حالتی هستم هنوز .خیلی ناراختم

خدایا از اینکه معجزه خودتو دوباره نشونمون دادی ممنونم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم منم بچه یازده ماهه دارم ماه پیش تپش قلب داشتم و سرگیجه و بعدشم اگه کسی دور و برم نبود که کنترلم کنه پخش زمین میشدم. دکترم گفت بخاطر شیر دادنه بهم یک عالمه قرصای ویتامینه داد و تاکید کرد آب و میوه زیاد بخورم 

من تنها یک درد و رنج را می شناسم و آن درد تبدیل نشدن به چیزی است که تواناییش را داریم ...

من الان پسرم سه ساله و نیمه شده خیلی وقته اینطوریم کلیم مولتی ویتامین خارجی و ویتامین دی خوردم تاثیر زیادی نداشته،  مثل آدمهای چاق نفسم میگیره تپش قلب‌شدید و خستگی، قلبم هم مشکلی نداشت، شما هم آزمایش بده

ناز نازی جون. آخه چرا اینجوری میشیم پس؟ممنم مثل ادمای چاق نفسم میگیره بااا نمیاد...خیلی میترسم پس چرا با فیفول و مولتی ویتامین خوب نمیشه؟

خدایا از اینکه معجزه خودتو دوباره نشونمون دادی ممنونم  
2706