2733
2734
عنوان

کدوم رفتار مهمونتون رو مختونه؟؟؟؟!!!!

53267 بازدید | 915 پست

مدتها بود می خواستم تو یه تاپیک رفتارهای بد یک سری مهمان رو بگم.لطفا به کسی برنخوره...

لطفا وقتی میرین مهمونی،بچه هاتونو مدیریت کنین تا یه ماه از زیر وسایل خونه پوست شکلات نکشیم بیرون و آثار لکه های دستشون که

ماشاالله کوچیکمم نیستن تا یه ماه مهمون خونمونه.

لطفا نوار بهداشتی تونو بدون نایلون نندازین تو سطل دستشویی،اینم نباید بگم که جای نوار و پوشک بچتون تو سطل اشپزخونه نیس.

لطفا اگه اولویه جلوت گذاشتن نپرس،با کالباسه ما از أین آت و آشغالا نمی خوریم،یا با مرغه بچه هام دوس ندارند ....بچه های من هویج تو مرغ دوس ندارن،بچه های من فقط کباب دوس دارن،بچه های من....وقتی با سه تا گودزیلا رفتی خونه زن ویاردار که فردا امتحان داره یه بچه کوچیکم داره ،پیشنهاد پارک نده،غذا هم از رستوران گذاشتن جلوت لطفا نگو کیفیتیش جالب نبود....

رفتی مهمونی،لطفا درباره اینکه صاحبخونه کی می خواد بچشو از پوشک بگیره نظر نده،لطفا نپرس داداشت هنوز بچه دار نشدن که منم بلدم بپرسم،لطفا نگو چرا به بچت سرلاک میدی،اخه زن حسابی حتما نرسیدم.....لطفا سر سفره درباره نوع گوشت و برنج صاحبخونه نظر نده،برنج ایرانی کیلو پونزده گذاشتن جلوت کوفت کن دیگه،بازم باید نظر بدی که عمت برنج کیلو فلان میخره که محشره

لطفا سر سفره جار نزن ما خانوادگی بادمجون دوست نداریم،ما فسنجونو این مدلی نمی خوریم،ما تو سالاد شیرازی اینو نمیریزیم....چرا قاشقاتون سنگینه؟؟؟؟.!!!!!!!جون؟؟؟؟؟؟؟لطفا ظرف نشور،می گم میذارم تو ماشین لازم نیس فوری بگی من چون کارگر دارم ماشین لازم ندارم....لطفا درباره نوع حجاب صاحبخونه نظر نده من چادرمو دوس دارم،گرمم هم بشه تحمل می کنم....لطفا وقتی بچه هات خونه رو گذاشتن رو سرشون لم نده رو مبل موبایل بازی....لطفا هی نگو خونه خواهرام بیشتر خوش می گذره،اونجا بچه هام راحت ترن،ببخشیدا دیگه مونده بچه هات رو فرش جیش کنن....تازه وقتی بچه هات رو فرش جبش کردن یا بالا آوردن تو مسئولشی،زشته میزبان مسنت بشینه به فرش شستن....لطفا وقتی از شهرستان میای ،پارک و بازار و رستوران رفتناتون با خواهرات،دکتر رفتناتون مال ماس،هی اینو نگو.....لطفا اگه قراره ظهر نمونی از صبح بگو من واسه ده نفر غذا نذارم....لطفا اگر اومدنتون کنسل شد یه پیام بده با اون گوشی واموندت.....لطفا میری مهمونی یاد دوا درمون طب سنتی نیفت،شاید میزبان حال نداشته باشه دم به دقیقه براتون انواع دمنوشی که با خودت آوردی رو دم کنه.....چای ایرانی جلوت گذاشتن نگو أه،ما

به کارگرای افغانی مون چای ایرانی میدیم....

وای.....سرسام گرفتم از دست این مهمونام..ببخشید اگه اینقدر عصبانی بودم،بازم یادم بیاد میگم..شما کدوم رفتار مهمونتون رو مختونه؟؟؟

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهمونای که سر زده میان وای بدون اینکه خبر بدن یهو پشت درن  

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖
2738
وقتی که خونه خودشون یه خوراکی دست بچه نمیدن ولی خونه ما همه چی رو میدن تو دستش بخوره اصلا تمفر دارم ...

کارو بجایی رسوندن دیگه شوهرم می گه شکلات براشون نیار

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
2706