2737
2734
عنوان

دیدن عکسای ناجور در بارداری

729 بازدید | 32 پست

سلام

بعضی وقتا تو اینستا میچرخم یهویی عکس بچه هایی که ناقص هستن یا سرشون بزرگه یا لب شکری هستن میبینم خیلی میترسم

میگم نکنه تاثیر بزاره😥

آخه اینا چیه میزارن خدا ازشون نگذره

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کیمیا ادرس اینستاتو بهش بده😂

😁چرا😁

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

منم یه بچه معلول میبینم خیلی ناراحت میشم. همیشه از خدا میخوام منو در مورد بچه امتحان نکنه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
رو بچه نه ولی رو روحیه ی خودت مسلما تاثیر می ذاره. اصلا چیزای ناخوشایند نبین! روحیه تو خوب نگه دار.

یهو میان جلو چشمم اصلا مکث نمیکنم فقط همون یه ثانیه

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟
لب شکری چه جوریع؟

پاره اس انگار بالای لبش

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2706