2733
2739

سلاااممممم‌ 

جلسه ی امروزمون رو با نام و یاد خدا شروع میکنیم....

خوب فکر کنم شمام دلتون بخاد استیکراتون و فونتتون گنده شه 😁

چی دلتون نمیخاد؟؟؟🙁

خانم حواس کلاسو پرت نکن

😡میام برااااتاااااا....

خوب خانمااااای گل به قول یکی(تو نی نی سایت) خوشگلای من😁😁😁😁😁

اول خلوص نیت خیلی مهمه خیلی اول نیت میکنیم

فونتم را بزرگ‌میکنم واجب الله اکبر 

۳بار میگید مرگ بر آمریکا 

۳بار بشین پاشو 

۳تا قل بخورید 

۳تا شنا 

😌یوهاهاها...😁

اول میرید تو این 

لینک

بعدش استیکر مورد نظر رو کپی میکنید بعدش میاید تو اینجا پیست میکنید بعدش برای اینکه فونتم بزرگ شه بین استیکر و متن فاصله نمیندازید 😊😊😊و متن و استیکر گنده دارید....

تا آموزش های دیگر خداوند یار و نگهدارتون😁

جوگیر کی بودم من😁

خوبه انرژی هسته ای اموزش نمیدم😁

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

حالا بگید استیکرای گنده ارو از کی دارید😁😎

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😎 

برکلاه برکلاه 

۲۰ دادم بهت😁

☝️اجازه خانووووووم درسته؟؟

آفرین مشالا مشالا 

۲۰

2738
😢نمیشه که

😐😐😐😐چرا نمیشه برا همه که شد🤔🤔🤔🤔

خلاب شده منم موخام    

از اونجا کپی میکنی استیکرو

از کلیدبورد خودت نزن😐

2706