2733
2734
عنوان

شلاق خوردن بازیگر معروف

| مشاهده متن کامل بحث + 31433 بازدید | 189 پست
من که میگم کار کاره محمدرضا شریفی نیاس     نیایین بریزین سرم ها...شوخی کردم

اونکه ۷خطه روزگاره 

عکس پروفایلتون نتی ه ؟

خیلی شبیه پسرمنه 😊

گفته بودی بلدی حاله مرا خوب کنی ،حاله من خوب خراب است به آن دست نزن 😔😔😔

ماجرای شکایت یه دختر خانم از مجری معروف سیما به جرم اغفال( 

ماجرای شکایت دختر از آقای «ف» + مصاحبه دختر اغفال شده:

وقتی خبر این ماجرا اولین بار منتشر گردید، منابع خبری از "ف" مجری مشهور تلویزیون خبر دادند که با شکایت یک دختر، بازداشت شده است. ظاهرا این مجری حدود سه سال قبل طی مصاحبه با یک دختر خبرنگار (و در جریان سفر مجری به حج)، به او ابراز علاقه می کند و مدعی می گردد که این دختر، شبیه همان کسی است که او قبلا بسیار دوست می داشته است و قول می دهد دختر جوان را به عقد خود دربیاورد و حتی برای خواستگاری به خانه دختر مذکور می رود اما علیرغم برقراری رابطه های متعدد با این دختر و با گذشت سه سال، او به تعهد خود عمل نمی کند و این رابطه حتی به سوءاستفاده اقتصادی مجری تلویزیون از دختر اغفال شده می انجامد.

همه این مسائل، سبب می شود تا این دختر خبرنگار با مراجعه به دادگاه از مجری معروف شکایت کند.

مصاحبه دختر اغفال شده و افشای هویت آقای "ف"

دختری که به مدت 3 سال توسط مجری مشهور مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته بود، پس از حدود یکماه از انتشار خبر اولیه، با خبرگزاری فارس مصاحبه ای انجام داد و اطلاعات جدیدی را منتشر نمود. ضمن آنکه همزمان با این مصاحبه، عکسی از مجری معروف (هرچند مات شده) منتشر گردید.از جمله اطلاعاتی که در مصاحبه به آنها اشاره شد، عبارتند از:

* این مجری متأهل است.* با وی در سفر حج سال 88 آشنا شده است.* به دنبال شکایت دختر اغفال شده، این مجری مشهور ممنوع التصویر شده است و در میان 4 مجری مذکور، فرزاد حسنی پیش از این ممنوع التصویر شده بود و شایعه ممنوع الکار شدن فرزاد جمشیدی نیز در روزهای اخیر منتشر شده بود که البته وی آن را تکذیب کرده بود.تصویر مات شدهء منتشر شده (که نشان داد این مجری مشهور، ریش دارد) و دیگر شواهد ارائه شده، گزینه های دیگر (که عبارت بودند از عادل فردوسی پور،داریوش فرضیایی و فرزاد رشیدپور) را از لیست حذف و مسجل ساخت که فرد سوءاستفاده کننده، آقای فرزاد جمشیدی ؛ مجری برنامه های مذهبی صدا و سیما است.مصاحبه دختر اغفال شده توسط مجری معروف:فارس: ماجرا از این قرار است که دختر جوانی با اعلام شکایت از این مجری معروف مدعی شد: سال 88 این مجری تلویزیون در حالی که هر دو در حج بودیم به من ابراز علاقه کرد و گفت به خاطر مشکلاتی که با همسرش دارد، در شرف طلاق است و از من خواست بعد از طلاق با او ازدواج کنم. پیش از اینکه به حج مشرف شویم هم به بهانه‌ مسائل کاری با من در تماس بود.وی با بیان اینکه من هم بدم نمی‌آمد با این فرد ازدواج کنم ادامه داد: بعد از اینکه از حج برگشتیم، به بهانه برگزاری همایشی در کیش مرا با خود همراه کرد اما وقتی به آنجا رسیدیم متوجه شدم که خبری از همایش نیست. او یک سوئیت اختصاصی اجاره و مرا خواهرزاده خود معرفی کرده بود. در آنجا بود که برای اولین بار با من ارتباط برقرار کرد.

دختر جوان با بیان اینکه این مجری تلویزیون به او پیشنهاد ازدواج داده بود گفت: بعد از آن هم، به بهانه‌های مختلف مرا به حدود 7 شهر دیگر مانند مشهد، اصفهان و شیراز برد و با من ارتباط داشت.

وی گفت: مدتی بعد که به او گفتم پس کی با من ازدواج می‌کنی، مدعی شد به خاطر مشکلات مالی این کار به تعویق افتاده و از من خواست ضمانت او را برای دریافت وام یک صد میلیون تومانی بپذیرم که من هم قبول کردم اما در جریان اخذ وام بودیم که متوجه شدم موضوع اختلاف خانوادگی و اقدام برای جدایی از همسرش دروغ است.

دختر جوان گفت: اسفندماه سال 88 از این فرد شکایت کردم و در همان زمان متوجه شدم که گویا با زن دیگری هم ارتباط دارد. برخی از مسئولان تلویزیون میانجیگری کردند و من از شکایت خودم منصرف شدم. اما مدتی است که مرا تهدید می‌کند که سفته‌هایی که از من در اختیار دارد را به اجرا می‌گذارد.

وی با بیان اینکه با اعلام شکایت مجدد من، این فرد ممنوع‌التصویر شده است گفت: تمام مستندات از جمله پرینت مکالمات، پیامک‌ها، اسامی هتل‌هایی که رفتیم را به مسئولان قضایی ارائه کردم و منتظر هستم تا به این پرونده رسیدگی شود.

یک منبع آگاه در این زمینه گفت: متهم پرونده تا این لحظه منکر اتهامات خود شده و شاکی هم ادعایی مبنی بر اینکه آزار و اذیت با اکراه و عنف بوده، نداشته است.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه این خیلی سرو صدا کرد بعد کاملشو تو نت نوشته

اخه میگن خودش رد کرده و گفته شایعه بوده ،عکس خانومه ام از پیج های زیبایی برداشتن،سوپیشینه ام ارائه داده.

نمیشه راست و دروغشو فهمید ،مردم غیر قابل شناختن والا

2728
من که میگم کار کاره محمدرضا شریفی نیاس     نیایین بریزین سرم ها...شوخی کردم

اون که معلوم الحاله هر کیو مشناسم با سینما ارتباط داره میگه خیلی کثیفه شریفی نیا

2738

[QUOTE=44796339]اخه میگن خودش رد کرده و گفته شایعه بوده ،عکس خانومه ام از پیج های زیبایی برداشتن،سوپیشیننه 

نه بابا اینو نگه چی بگه,تو همه خبر گزاریا هست الانم ممنوع التصویره,ادمارو فقط خدا میشناسه 

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2706