2737
2734
عنوان

سریال گمشدگان

643 بازدید | 18 پست

خانمها لطفا خلاصه داستانش رو بهم می گید من امشب تازه دیدم

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پدرش معتاد بوده مادرش هم فوت کرده از دست باباهه فرارکرده اومده تهران توی ترمینال بااسکندری همین زنه که الان توی خونشه اشنامیشه و میره پیش اون زندگی میکنه توی این هیری ویری هاهم داداش۸سالش گم میشه میفته دست آدم ناتو😔😔

بای بای نی نی سایتی ها

چه قدرترنج طنازه...خنده هاش حتی حرف زدن عادیش پرازناز وعشوه اش!!!!!خیلیم بی بی فیسه...قبلاجایی بازی کرده؟

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....
2738
چه قدرترنج طنازه...خنده هاش حتی حرف زدن عادیش پرازناز وعشوه اش!!!!!خیلیم بی بی فیسه...قبلاجایی بازی ...

آره فیلم سینمایی هلن بازی کرده 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
پدرش معتاد بوده مادرش هم فوت کرده از دست باباهه فرارکرده اومده تهران توی ترمینال بااسکندری همین زنه ...

ممنون خانمی

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
چه قدرترنج طنازه...خنده هاش حتی حرف زدن عادیش پرازناز وعشوه اش!!!!!خیلیم بی بی فیسه...قبلاجایی بازی ...

من که تازه شناختمش.عالیه عالی!بنظرم واقعابازیگره!قشنگ توی نقشش رفته

بای بای نی نی سایتی ها

ترنج 34 سالشه. منم بازیشو دوست دارم خصوصا گریه هاشو .ولی عصبانیتش خیلی مصنوعیه. فقط باید نقش یه دختر مظلومو بازی کنه.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706