2737
2739
عنوان

بارداری سوم

8780 بازدید | 31 پست

سلام . برای بار سوم باردار شدم. خودم دوست داشتم همسرم هم با بچه سوم موافق بود اما نه به این زودی. ولی خانواده من و ایشون به شدت ما را از مجدد بچه دار شدن منع می کنند. از طرفی شاعل هم هستم و قصد دارند برای ریاست اداره مون بهم کارها را یاد بدن. جرآت نمی کنم صداش را در بیارم چه کنم

چکار به دیگران داری تو زندگی خودت رو میکنی به کسی ربطی نداره که چندتا بچه میخوای بیاری.اتفاقا صداشو دربیار وخوشحالی کن

خداجونم ممنونم ازت که بهم نی نی دادی عاشقتم صحیح وسالم بزار بغلم🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی خیلی مبارکه.کار خوبی کردید.به حرف دیگران هم کاری نداشته باشید.مهم خودتونید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

میخوای بخاطر حرف خانوادتون و کاراداره تون

اون طفل معصوم نباشه؟ بیخیال بابا😯

هدیه خداس💖

لذتشو ببر وختی جفتتون موافقین فقط همین مهمه 👌💖

زنداداش من٢۴سالشه. سه تا بچه داره. ۶ساله. ٣ساله. ١ساله😄

توکل بخدا💪💪👄

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

مبارکه به سلامتی قدمش پر از خیر برکت .

واقعا به قول گلبرگ مگه اونا میخوان خر جشونو بدن .جنسیت بچه هات چیه

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

از طرفی جاری ام هم پنج سال است ازدواج کرده و خدا بهش بچه نداده. دعا کنید تا من بیام بگم خدا به اون ه ...

خوشالم واسه قلب مهربونت عزیزم💖😘😘تاسه ماهگیت صبرکن شاید معجزه شد. اونم باردارشد😍

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706