2737
2734

سلام پسرم پنج  سال ودوماهشه ازچهارسالگی دکترتشخیص بیش فعالی دادبراش دکتراولی که بردم رسپریدون وسیتالوپرام دادبهش حدودشش هفت ماه زیرنظراون بودچون دکترش ازتهران میومدکل هفته بهش دسترسی نداشتیم یه دکتردیگه معرفی کردن که اون گفت سیتالوپرام داروی سنگینیه براش وکم کم قطعش کردیم همون رسپریدون روادامه دادیم امااثری نداشت آنچنان یه دکتردیگه بهمون معرفی کردم بردم پیشش بجای رسپریدون بی پریدین دادوآریپیپرازول اماازهمون شب اول مصرف تاچهارشب بعدش هرشب باوحشت وگریه بیدارمیشدگریه میکردجیغ میزدنمیشدآرومش کنی میپریدبهت😢رفتم سراغ دکتره گفت آریپیپرازلوقطع کن بی پریدینوبده اماشوهرم تواین مدت مرتب بامن بحث ودعواداشت که داری بچه رودیوونه میکنی قطعش کن به دکترگفتم گفت اگرتوان سروکله زدن باهاشوداری قطع کن عیب نداره به شوهرم گفتم آدمش هستی که تحمل کنی گفت آره ولی ازقبل خردادکه قطع کردیم خیلییییی بدترشده خیلیییی لجبازویکدنده اصلاحرف گوش نمیده موندم واقعاچکارکنم

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم باید یه مهد کودک مخصوص بچه های بیش فعال درست کنن یه چند تا مربی بیش فعالم بزارن بالای سرشون .خدا بهت صبر بده کار سختیه .تو بارداریت کندر می خوردی یا جیز خاصیو مدام می خوردی ؟

اون داروها واسه دقت و تمرکزه...پسر خواهرم از زمانی ک مدرسه میرفت دکتر بهش میداد قبلش بازی درمانی کار درمانی و مشاوره روانشناس میبرد ک این کارو بکنید و اون رفتارو نکنید و اینا....یکی از توصیه های خیلی مهم و زیادشونم این بود ک یا 3 4 ساعت پارک بره یا کلاس ورزشی مثل فوتبال یا بسکتبال ک انرژی میبره ثبت نامش کنن

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...

من پسرم امسال ميره دوم. هنوز نميتونم قبول كنم دارو بهش بدم... جونمو گرفته ولي دلم نمياد... همش ميبرمش جاهايي كه انرژيش تخليه شه و لي تمومي نداره ظاهراً... بيش از حد حرف ميزنه... ولي تجربه اي كه پيدا كردم اينه كه همش بهش ميگم عاشقتم و هواشو دارم. سعي ميكنم زياد دعواش نكنم چون ميدونم دست خودش نيست... اطرافيان خيلي حرفها به من و بچم ميزنن ولي من به هيچ جا حساب نميكنم... مثلاً ميگن بلد نبودي پسرتو تربيت كني!!! حالا همونا عاشق دخترمن! البته پسرم بي ادب نيست ولي همش در حال تحرك و حرف زدنه و اين براي بقيه آزاردهنده ست حتي براي 5 دقيقه! معمولاً خونه كسي نميبرمش...

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2738
دارو درمان نمیکنه فقط تمرکز و زیاد میکنه شما و پدرش خیلی توجه کنین ببرینش بیرون خسته بشه روانشناس ک ...

باورت میشه حتی بعدازپارک وبدوبدووخسته شدن میرسیم خونه انگارنه انگارانقددویده وخسته اس خیلییییی هم حرف میزنه اونم حرفای بی ربط والکی اصلانمیتونه ببینه دوتابززگتردارن صحبت میکنن انقدمیپره توحرفاشون که عصبی میکنه طرفو

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
بیش فعالی بیشتر باید تحتنظر روانپزشک ومشاور باشه پیش چه متخصصی رفتین؟

اول روانشناس رفتیم بعدش متخصص مغزواعصاب اطفال

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
اجازه ندید بیکار بمونه ببریدش پارک  وسایل بازی بخرید سه تایی ب مدیریت اون بازی کنید بچه رو با ...

انقدروسیله بازی داره ولی نمیتونه بازی کنه چون نمیتونه بشینه یه جا

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
باورت میشه حتی بعدازپارک وبدوبدووخسته شدن میرسیم خونه انگارنه انگارانقددویده وخسته اس خیلییییی هم حر ...

اره باورم میشه یکی تو خونمون داشتیم

بدون توجه بزرگ بشه مشکلات بیشتر میشه شما با روانشناس مشورت کن 

به نظرم باید یه مهد کودک مخصوص بچه های بیش فعال درست کنن یه چند تا مربی بیش فعالم بزارن بالای سرشون ...

نه اصلاکندرنخوردم ولی توبارداری اتفاقای بدی برام افتادواسترس بالایی داشتم😣

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
اون داروها واسه دقت و تمرکزه...پسر خواهرم از زمانی ک مدرسه میرفت دکتر بهش میداد قبلش بازی درمانی کار ...

میدونی من بیشترنگران یادگیریشم پارسال گذاشتمش پیش یک ولی الان بگی تاده بشمرنمیتونه مثلامیگه یک دوسه پنج شش ده دوازده 😑

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
من پسرم امسال ميره دوم. هنوز نميتونم قبول كنم دارو بهش بدم... جونمو گرفته ولي دلم نمياد... همش ميبرم ...

نوزادیش چطور بود ؟

پسرمن ۸ماهشه خیلی دست وپاشو تکون میده .موقع شیرخوردن دستش همش درحاله حرکته .بیشترم داره منومیزنه یا دماغمو میکشه 😓اینانشونه بیشفعالیه ؟

تو ماشینم آروم وقرار نداره دست به همه وسایل میزنه

گفته بودی بلدی حاله مرا خوب کنی ،حاله من خوب خراب است به آن دست نزن 😔😔😔
2706