2726
سیسمونی ها: دوردونه: زنیبل آباد.نرسیده به 20متری امام حسین.سمت راست خیابان نی نی لای لای: خیابان بوعلی سینا.بالای شیرینی کام نگین: بلوار بوعلی سینا.نرسیده به فلکه دستغیب بادریس: ابتدای زنبیل آباد.جنب فلکه مفتح کپل پا:(فقط سرویس چوب) خیابان عطاران براتی: بالاتر از سه راه بازار.به سمت حرم.دست چپ خیابان آذر کوچه ی آهنی مرکز پخش لوازم قنادی آیدین دور شهر نرسیده به میدان رسالت نبش کوی 25 شمارش:: 37743078 معرف ازدواج : خودم خخخخ لباس بچه قصر کودک:بیست متری شهیدبهشتی رویان:زنبیل آباد.بالاتر از 20متری فجر.سمت چپ خیابان پارمیدا.رنگین کمان:نبش فلکه زنبیل آباد یوسفی.ماهان.تپل مپل:بالاتر از فلکه زنبیل آباد.دوتای اولی سمت چپ و آخری سمت راست بچه های خوب:بلوارامین.نبش کوچه 24 دوزدوزانی: نبش فلکه ایران مرینوس 3نی نی: دورشهر.بعد از سینما تربیت مینی مد:پاساژ صبا.طبقه ی بالا فندوق نرسیده به سه راه بازار پارمیدا نبش فلکه ی زنبیل آباد تپل مپل نرسیده به فلکه ی زنبیل آباد یوسفی سر فلکه ی زنبیل آباد نی نی لای لای بالای شیرینی کام اول بلوار دستیغب آرایشگا ها: 2909892- ارایشگاه مینیاتور -سالاریه آرایشگاه الوند باجک کوچه 71 انتهای کوچه پلاک 124 تلفن 7754025 برای اپلاسیون آرایشگاه الماس . 45 متری صدوق ابتدای 30 متری قائم سمت چپ 2919073-2908050 اپیلاسیون تو نیروگاه 17 متری شهید فهیمی کوچه 39 پلاک 30 البته این یکی اظافه رو انجام نمیده به غیر از اظافه 25 تا 30 فکر کنم گیاهییه شمارش 8820777.ارایشگاه لاریسا آرایشگاه مو به مو میدان صدوق.ابتدای عطاران ارایشگاه طاووس.بلوار امین آرایشگاه قیچی تو صفاییه هم هست (شماره اش09122513683 شادان توی 20 متری بهشتی6607710 آرایشگاه راد بیست متری امام حسین موبه مو:2911010 45متری صدوق فلکه صدوق نبش عطاران2 شعله - خ جمهوری نایس صفاییه -37734294 نقره سازی: استاد شیرازی هست طبقه بالای پاساژ موسی بن جعفر طبقه بالای پاساژ ملت هم دو نفر هستن که کارهاشون خوبه.......... رستوران ها: رستوران وپیتزامهتاب تو20کیلومتری اتوبان تهران پیتزا پیتزا بعد از فلکه ی زنبیل آباد کافی شاپ سینا تو فلکه بستنیها نان داغ کباب داغ خوان سالار (فکر کنم اسمش همین بود) تو خیابان زنبیل آباد تالارها: مزون ها: کیمیا -آزادگان خیاطی هدیه -زنبیل آباد فروشگاه های لوازم آرایشی: نارنج -صفاییه افشان-صفاییه پرمون-میثم متخصص پوست: سعیدیان -دور شهر اربابی فرد-ایرانیان سمساری ها/: انتهای نیروگاه از کنار پل امینی بیات دست راست یه خیابونه تا آخرش پر از سمساریه سونوگرافی: پویا صفائیه.دکتر محمدرضاقاسمیان.7748911 صبا 45متری عماریاسر.دکتر علی اصغرقاسمیان مقدم.7711515 دکتر مریم ابراهیمی -جنب دندون پزشکی سینا دکتر عصمت مهدوی بلوار امین نبش کوچه 10 خیلی خوبه. همینطور سونوگرافی کیمیا فکر کنم ک 7 باشه پاساژها: مروارید-طلا-ستاره-صفاییه حجت-بازار بزرگ موسی بن جغفر-سه راه بازار فروشگاه لباس: دوزدوزانی:ایران مرینوس حریرپوشان:ایران مرینوس قصربانو:بیست متری شهید بهشتی خلیج فارس:صدوق سیرنگ:سعیدی لباس مجلسی: صفاییه مغازه ی گلسار ( ابتدای کوچه ی ممتاز ) کاواک-باجک فلکه صدوق متخصص زنان: سر زنبیل اباد..روزهای زوج هست ...دکتر زهرا اشرفی : و اینم شمارشه 2615959 زهرا سیاقتی هست - سعیدی - شماره : 6629805 دکترزهرا ابراهیمی آدرس وشماره مطبش: بلوار امین - 2909474 هیوری سخت نوبت میشه بگیری شمارش7745038 عبدخدا اصولابروزه2930405 دکتر اشرفی بلوار امین اردستانی میدان سعیدی خالصی بلوار امین شیرینی فروشی گلاب-عطاران رویال-بیست متری شهید بهشتی بوی گندم-دورشهر مهدکودک: امیدزندگی -بلوارامین کبابی خوب: کباب مهدی توی باجک کبابی اقبالیون توی سالاریه طرف آزادگان نزدیک هفتاد و دوتن کنار هتل نیاوران به اسم کباب نمونه ( به آقا مجتبی ) معروفه نان داغ کباب داغ خوان سالار (فکر کنم اسمش همین بود) تو خیابان زنبیل آباد دکمه - کاموا: پاساژ موسی بن جعفر-همکف شهرک امام حسن(نزدیک میدون امام) کوچه مدرسه حضرت فاطمه(س) سرویس چوب: مرکزش خ کلهره سبزی آماده: فلفلی سبزی خرد کرده و سرخ شده ، سبزی خوردن، بادمجون سرخ کرده و..... بنیاد انتهای 20 متری فجر بعد از باهنر 5 مقابل مسجد قدس بنیاد2705030 سبزی آماده-انتهای شهرک امام حسن فروشگاه کوثر آتلیه: خیابان هنرستان. قبل از میدان رسالت.جنب کوچه هشت. 7830246 .... 09359602000 ...... آدرس آتلیه پر اتلیه عروسک توی زنبیل اباد مشکات 32930386 :دوران....ﺑﻠﻮار اﻣﯿﻦ اﯾﻨﻢ ﺷﻤﺎرﻩ 32932265:ﮐﺘﺎﯾﻮن.....آدرس ﻧﺪارم اﻣﺎ ﺷﻤﺎرش اﯾﻨﻪ 32909096 :ﮔﻞ....ﺻﺪوق. ﺷﻤﺎرﻩ 37743879 :ﭘﺎرﺳﯿﺎ ﻣﯿﮕﻦ ﺧﻮﺑﻪ... دکتر اطفال: دکتر قاسم زاده 7832030تلفن : آدرس بلوار نیایش طبقه بالای داروخونه دکتر پروانه صادقی مقدم. متخصص کودکان و فوق تخصص نوزادان . خیابان امام کوچه 26 .روزهای زوج از ساعت 3/5 تا 4 تلفنی نوبت میده .6621988 طلا: رزاقی (طلاهای تک و سفارشی)شهرک امام حسن پاساژ ملت-ارم گلابچی-پاساژ حجت(رییس اتحادیه طلای قم) فروشگاه عمومی: فروشگاه کوثر خ ساحلی فروشگاه جانبازان خ دورشهر فروشگاه رفاه میدان سعیدی فروشگاه فرهنگیان میدان شهدا (چهار راه شهدا ) فروشگاه سبد= دور شهر فروشگاه توحید = نیروگاه سر میدون توحید فروشگاه خانه و کاشانه = خ امام به سمت حرم فروشگاه حافظ =بلوار 15 خرداد شاه سید علی فروشگاه رضوان=هم تو کوچه کنار امام زاده فروشگاه بنفشه = آذر فروشگاه تالالو جمیل =میدان ارتش به ستجاده اراک بلوار دانش فروشگاه ستاره = صفاشهر فروشگاه ایرانیان = خ جمهوری استخر: استخر دریا7201300 قصر آبی2808022 دکتر تغذیه : خانم شکوری که کارشناس ارشد تغذیه -اینم شماره اش هست : 6630919 دندونپزشک: عباس قدمی خ زنبیل آباد توکلی کوچه گلشن صفاییه پلاستیک : بازار پلاستیک ایران نزدیکای ترمیناله بازار بزرگ کلاسها: کلاس شمع سازی -هلال احمر صفاییه کلاس اشپزی- فلکه جهاد آموزش انواع ژله :09361534412 نقاشی باجک idnassim2013@yahoo.com ژله تزریقی : 09191515897 باجک استیکر: اول خ بوعلی - قبل شیرینی کام مراکز تفریحی: رنگین کمون-ایران مرینوس کشتی آبی-پردیسان پارک شادی-هفتاددوتن باشگاه سوارکاری: پویا-جاده شکوهیه ماهان-جاده پردیسان چابک-نمیدونم کجاست
- سلامتی بدن و پوست --دستگاه تصفیه آب معصومی http://www.ro-royal.com تلفن ها: --02536120---0253131

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سمیرا خانومی ببین من تهران زندگی میکنم می خوایم بیایم قم می خوام ببینم خونه توی قم با 100 تومن جایی پیدا میشه برای خرید؟ به اضافه وام 20 میلیونی؟؟؟؟؟
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
من ایشالا بعد ماه رمضون میخوام برم برای آزمایش قبل بارداری کسانی که برای مرداد ماه به بعد میخوان اقدام کنن شمارشونو برام ایمیل کنن تا یه گروهی تو واتس آب بزنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم . noei_pnu@yahoo.comفقط لطفا تو ایمیلتون برام ذکر کنید که تازه میخواین اقدام کنید. باسپاس منتظر ایمیلاتون هستم
2728