2737
2734

سلام

ديشب خواب ديدم شوهرم بردتم طلافروشي و بين همه اونا ي گردنبند خيلي قشنگ انتخاب كردم و خريدم باردارم هستم بنظرتون تعبيرش چي ميتونه باشه

خدايا شكرت ك هميشه هوامو داري ي بار ديگ عظمت و محبتتو نشونم دادي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میگن خوابو خوب تعبیر کنید.یعنی هر خوابی دیدی صدقه بذار و به فال نیک بگیر که انشالله خیر باشه

منم دیشب خواب مثبت شدن بی بی چک دیدم .بعدشم دیدم پسرمو بغل گرفتم.خدا کنه خوابم درست از اب دربیاد

میگن خوابو خوب تعبیر کنید.یعنی هر خوابی دیدی صدقه بذار و به فال نیک بگیر که انشالله خیر باشه منم دی ...

ايشالله عزيزم من بارداريم كاملا ناخواسته بود ولي دقيقا همون ماه خواب ديدم زايمان كردم و ي ني ني تو خونمونه با اينكه خيلي قرص ميخوردم واس همين ب خوابام اعتماد ميكنم

طلا تو خواب خوبه به معنیه زیادتیه ماله دیگشنری تعبیر خواب و از کافه بازار دانلود کن دیدن خواب طلا برای زن خوبه

یوسف نبی

هرکه خواب زد بیند کار دنیا بر وی نظام گیرد

خالد عنبری

دیدن زر به خواب دلالت بر شادی گشایش در روزی و از بین رفتن غم و اندوه دارد 

و خیلی تفسیرهای دیگه که نوشتنش واسم سخته.

خانمهای باردار خواب زیاد میبینن که خیلی هم شفاف و واضحتر از خوابهای قبل بارداریه علتشو دانشمندان هنوز کشف نکرد.

یه تعبیر خواب دانلود کن رو گوشیت نصب کن از خوابهلی قشنگی که میبینی لذت ببر.انشالله به سلامتی فارغ شی 

2740
ايشالله عزيزم من بارداريم كاملا ناخواسته بود ولي دقيقا همون ماه خواب ديدم زايمان كردم و ي ني ني تو خ ...

چند روز عقب انداختی که فهمیدی بارداری؟من یک روز عقب انداختم.

چند روز عقب انداختی که فهمیدی بارداری؟من یک روز عقب انداختم.

من چون بارداري دوممه و يكم علايم داشتم مثل دلدرد و نفخ و خواب الودگي همون روز موعد تست زدم و مثبتم شد

من چون بارداري دوممه و يكم علايم داشتم مثل دلدرد و نفخ و خواب الودگي همون روز موعد تست زدم و مثبتم ش ...

دارم نا امید میشم ماه ۵اقدامم.امروز بی بی زدم منفی شد😔😔😔

دارم نا امید میشم ماه ۵اقدامم.امروز بی بی زدم منفی شد😔😔😔

نا اميدي نداره عزيزم تا يكسال طبيعيه استرس خودش كارتو خراب ميكنه