2737
2739
میگن قدو میسوزونه تحقیق کردی درباره ش?

اره میگن قبل نه سالگی نباید ژیمناستیک حرفه ای کار کنه... ولی دخترمو زیاد فشار نمیارمش که ورزش یاد بگیره فقط گزاشتم وابستگی اش کم بشه فوقش سه چهار ماه بزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میگن قبل نه سالگی نباید ژیمناستیک حرفه ای کار کنه... ولی دخترمو زیاد فشار نمیارمش که ورزش یاد بگ ...

میتونی مهد بذاریش شعر و نقاشی هم یاد میگیره من به شخصه این ریسکو نمیکنم من سرچ کردم گفتن تمام رشته های ورزشی اگه مربی ماهر نباشه رشد قد بچه رو کم میکنه 

2728
مادر2گل عجب تفریح باحالی.من بیشتر بعدظهرا با شوهرم میریم بیرون حالا هر جایی بشه بعضی وقتا پارک یا گا ...

کلاس برا چیه بچه چهار ساله

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁

من دخترم سه سال و نیم بود گذاشتم سفال دست ورزی عالی شد بعد انقدر بمن وابسته بود مربی اجازه میداد تو کلاس بمونم 

جلسات آخر میگفت تو برو بیرون دیگه خودم میتونم 

بعد اونم کلاس خمیر بازی گذاشتم کلی لذت برد کلا کلاسهایی که با دست ورزی باشه برای بچه ها عالیههه 

الان دخترم چهار سالشه 

دختر بزرگم از 4 سالگی فرستادم زبان اما تا نرفت مدرسه واقعا بدرد نخورد 

اینم انشالله بعد کلاس اول میفرستم زبان بهترین موقع هست 

بچه الان فقط باید بازی کنه 

از مهر میخوام بذارم کلاس خلاقیت و نقاشی انشالله

2740