2726

[QUOTE=44676309]اما من بشدت خواب بودم فک کرده اب سرد تو یخچال نداره انقد درو پیکرو محکم کوبید با شدت پریدم 

من اگه گشنه باشم .هلاک باشم هرگز مزاحم خواب کسی نمیشم مخصوصا وقتی میدونه تو اسباب کشی هستیم و من مداما سر پام و خسته 

منم دلتنگشم.منم داغونم.ازصبح هرچی میخوام خودمُ سرگرم کنم نمیشه.دوباره رفته ماموریت.. دل منم به شدت ...

مگه بچه ای انقد بهش فک نکن متاسفانه هرچی بخوای کنارت باشه و بهش بچسبی مردا قدرتو کمتر میدونن خودتو عذاب نده که موعد برگشت وقتی انتظار داری بغلت کنه و ابراز دلتنگی ولی بجاش یهو اومد تو نشست گفت اب بیار تو ذوغت نخوره وقتی چسبیدی بهش بگه خسته ام .برم دوش بگیرم اشکت در نیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه بچه ای انقد بهش فک نکن متاسفانه هرچی بخوای کنارت باشه و بهش بچسبی مردا قدرتو کمتر میدونن خودتو ع ...

عشقم من سیاست های خودمو دارم به شددددت😉😉😉😉 اینکه میگم که خبر نداره..ولی کلا شما نمیشناسیش..ادم اینجوری ای نیست

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️