موضوع بحث

دلم گرفته..خستم...خوابم نمیبره

616 بازدید | 17 پست

خوابم نمیبره.................به شدت خستم اما خوابم نمیبره..دلتنگم..

خدایا شکرت....
1396/05/22
|
04:07

منم دلتنگشم.منم داغونم.ازصبح هرچی میخوام خودمُ سرگرم کنم نمیشه.دوباره رفته ماموریت..

دل منم به شدت گرفته به هر طریقی خواستم سرگرم شم فکرنکنم نشد.الان که دوباره یادش افتادم صورتم خیس اشکه.امروز صبح رفته اما انگار چندین ساله افسرده ام....

خدایا شکرت شکرت شکرت هزاررررر بار شکرت بخاطر خوشبختیم😍❤️بخاطر داشتن بهترییین هممممسر دنیاااا😍😍😍❤️❤️❤️❤️ بخاطر لبخند رو لبمممم❤️😍😍😍❤️❤️❤️بخاطر ارامش قلببممممم😍😍😍❤️❤️❤️❤️ خدایا بوس  😊

اما من بشدت خواب بودم فک کرده اب سرد تو یخچال نداره انقد درو پیکرو محکم کوبید با شدت پریدم میگه آاااااب میخوام پاشدگ اوووردم به جای خجالت میگه شربت برام درست کن شربتو دادم دستش گفتم بگیر میخواست یه چیزی بگه گفتم بگیر که کلافم خوابم میاد

[QUOTE=44676309]اما من بشدت خواب بودم فک کرده اب سرد تو یخچال نداره انقد درو پیکرو محکم کوبید با شدت پریدم 

من اگه گشنه باشم .هلاک باشم هرگز مزاحم خواب کسی نمیشم مخصوصا وقتی میدونه تو اسباب کشی هستیم و من مداما سر پام و خسته 

منم دلتنگشم.منم داغونم.ازصبح هرچی میخوام خودمُ سرگرم کنم نمیشه.دوباره رفته ماموریت.. دل منم به شدت ...

مگه بچه ای انقد بهش فک نکن متاسفانه هرچی بخوای کنارت باشه و بهش بچسبی مردا قدرتو کمتر میدونن خودتو عذاب نده که موعد برگشت وقتی انتظار داری بغلت کنه و ابراز دلتنگی ولی بجاش یهو اومد تو نشست گفت اب بیار تو ذوغت نخوره وقتی چسبیدی بهش بگه خسته ام .برم دوش بگیرم اشکت در نیاد 

مگه بچه ای انقد بهش فک نکن متاسفانه هرچی بخوای کنارت باشه و بهش بچسبی مردا قدرتو کمتر میدونن خودتو ع ...

عشقم من سیاست های خودمو دارم به شددددت😉😉😉😉 اینکه میگم که خبر نداره..ولی کلا شما نمیشناسیش..ادم اینجوری ای نیست

خدایا شکرت شکرت شکرت هزاررررر بار شکرت بخاطر خوشبختیم😍❤️بخاطر داشتن بهترییین هممممسر دنیاااا😍😍😍❤️❤️❤️❤️ بخاطر لبخند رو لبمممم❤️😍😍😍❤️❤️❤️بخاطر ارامش قلببممممم😍😍😍❤️❤️❤️❤️ خدایا بوس  😊