2703
2553
عنوان

شوهرم میخواد بره سفر 😭😭

677 بازدید | 7 پست

خانواده شوهرمم رفتن سفر شوهرمم ی کار فوری پیش اومده باید بره خواهر شوهرم پیش منه

ولی خیلی دلم گرفته 😭😭واسه سلامتیش ی صلوات میشه بفرستید

فقط ارامش ندارم...😭 

ان شالله که به سلامت برن و برگردن

منم هروقت شوهرم میخواد جایی بره کلی دلنگرانم تا برگرده

براش آیت الکرسی هم خوندم خودت هم بخون و صدقه بده

به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم هروقت دلم براش تنگ میشه تمام وقتمو صرف این میکنم که وقتی بیاد خوشحالش کنم. حالا یا با خریدن میوه های مورد علاقش یا غذایی که دوست داره یا یه کارت تبریک دست ساز , حتی یه بار یه پاک کن گرفتم خیلی خوشحال شد   

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.
2720

از همین الان به فکر برگشتش باش که خیلی حیلی بهش اون ساعات اولیه خوش بگذره.... حتی اگه مهمون داری، یجوری دست به سرش کن که اون لحظات تنها باشید... 

خیلی در روابط زناشویی تاثیر مثبت داره.... انشالله که به سلامتی برگردند شوهرتون 😉

زندگی فقط صد سال اولش سخته.....
2714