موضوع بحث

شوهرم میخواد بره سفر 😭😭

634 بازدید | 7 پست

خانواده شوهرمم رفتن سفر شوهرمم ی کار فوری پیش اومده باید بره خواهر شوهرم پیش منه

ولی خیلی دلم گرفته 😭😭واسه سلامتیش ی صلوات میشه بفرستید

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  ممنونم ازت خدای مهربونم از اینکه همیشه بهم لطف داشتی تو خوبیو داری خوبی رو یاد منم میدی راضیم به رضای تو یا ارحم الراحمین شوهرمو زندگیمو و تو راهیمونو واسم حفظ کن یا حق  
1396/05/22
|
04:01

ان شالله که به سلامت برن و برگردن

منم هروقت شوهرم میخواد جایی بره کلی دلنگرانم تا برگرده

براش آیت الکرسی هم خوندم خودت هم بخون و صدقه بده

به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"
ان شالله که به سلامت برن و برگردن منم هروقت شوهرم میخواد جایی بره کلی دلنگرانم تا برگرده براش آیت ...

وای ممنونم چشم مرسی

اره منم همینجورم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  ممنونم ازت خدای مهربونم از اینکه همیشه بهم لطف داشتی تو خوبیو داری خوبی رو یاد منم میدی راضیم به رضای تو یا ارحم الراحمین شوهرمو زندگیمو و تو راهیمونو واسم حفظ کن یا حق  

من خودم هروقت دلم براش تنگ میشه تمام وقتمو صرف این میکنم که وقتی بیاد خوشحالش کنم. حالا یا با خریدن میوه های مورد علاقش یا غذایی که دوست داره یا یه کارت تبریک دست ساز , حتی یه بار یه پاک کن گرفتم خیلی خوشحال شد   

از همین الان به فکر برگشتش باش که خیلی حیلی بهش اون ساعات اولیه خوش بگذره.... حتی اگه مهمون داری، یجوری دست به سرش کن که اون لحظات تنها باشید... 

خیلی در روابط زناشویی تاثیر مثبت داره.... انشالله که به سلامتی برگردند شوهرتون 😉

زندگی فقط صد سال اولش سخته.....