2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه از اول اشنایمون نمی کشید یه سالی هست میکشه مامانش اینا نمیدونن مامان من هم نمی دونه می ترسم بفهمن بندازن گردن من که تو سیگاریش کردی معمولی نه زیاد نه کم
2731
sarz عزیزبهتره اصلا از طرف خانواده شو هرت نگران نباش چون می تونی دست پیش بگیری از کجا معلوم از زمان مجردی نمی کشیده و اون ها خودشون هم نمی دونستن والا شوهر من که اینجوری بود بوی سیگار و تو ماشین گاهی هس می کردم می گفت همکارم رو سوار کرده بودم سیگار کشیده بالاخره هر بار یه جوری زیرابی میرفت تا بالاخره بهش ثابت کردم که من می دونم تو چکار می کنی
مادر شوهرم فکر می کرد پسرش پیغبره یه روز وسایل تریاک کشیدن شو پیدا کردم و بهش نشون دادم دیگه نتونست منکر سیگار کشیدنش بشه شوهر من خیلی تمیز کار میکنه هیچ وقت تو هیچ زمینه ای ردی از خودش جا نمی زاده مطمئن هستم تو مجردیش سیگار می کشیده ولی خانوادش نمی دونستن منم بند و بساطش و بردم خمنه مامانش اینا با خودش رفتیم گفتم چرا پسرتون اینجوری بوده من نگفتین شما مدیونین به من دروغ گفتین
ایول خوب کاری کردی خودش میگه قبلا میکشیدم ولی مخفی قلیون می کشید ومشروب هم می خورد یه روز باش دعوا کردم الان کم میخوره چی بشه عروسی مهمونیه دوستاش ولی از وقتی سیگار رو زیاد کرد قلیون رو کم اصلا نمیکشه نمیدونی مامانش سر قلیون کشیدنش چی کار کرد بهم گفت پسرم تو زندگیش کمبود داره که قلیون میکشه
همسر من زمان مجردیش سیگار می کشیده و منم می دونستم ولی وانمود کردم نمیدونم یه جوری نشون دادم که از مردای سیگاری متنفرم و این یه معیار انتخاب برام هست که دیگه نکشید( چوندوست همسرخواهرم بود و ایشون میگفتن ترک کرده) تو این پنجسال زندگی مشترک هم تا حالا جلوی من اینکارو نکرده ولی من بعضی وقتا احساس می کنم تو ماشین بو میاد اما به روی خودم نمیارم دوست ندارم قبح قضیه شکسته بشه و بعد جلوی منم اگر میکشه بکشه... ولی کماکان از سیگاری بودن جلوش بد میگم....

شما هم سعی کن از همین رویه استفاده کنی یعنی بگی اولا جلوی شما نکشه ثانیا یکی از معیاراتون بوده و الان نمیتونین قبول کنید یه جوری از سرش بندازین بیشتر بخاطر سلامتی خودشون.
درسته مهسان جان ولی من از پنهانکاری متنفرم همسر من یه اخلاق بدی که داشت و داره اینه که خودش طوری وانمود می کرد که چقدر افرادی که مثلا سیگار یا تریاک می کشن آدم های چیپی هستن و .....در حالی که من می دونستم داره فیلم بازی می کنه و خودش هم این کار رو میکنه پنجشنبه ها اون تعطیله و من سرکار هستم تا قبل از این که بهش بگم من می دونم تو تریاک می کشی وقتی می اومدم خونه پنجره ا رو باز کرده بود که هوای خونه عوض شه ولی من شامه تیزی دارم در اعماق هوایی که استنشاق می کردم بوی تریاک و حس می کردم بعد که می گفتم چه بوی بدی می آد می گفت فلان همسایه خاک بر سر تریاک کشیده
خودش هم تعجب می کرد با این که کارش خیلی درسته و سوتی نمیده ولی من متوجه می شدم اون موقع ها چون نمی تونستم بهش ثابت کنم که تویی به روی خودم نمی آوردم ولی از وقتی بهش ثابت کردم قول داده دیگه این کارو نکنه فعلا هم علائمی ندیدم ولی اعتمادم تو همه چی ازش سلب شده هرچی می گه فکر می کنم داره برام فیلم بازی می کنه و دروغ می گه
وای یک روش دیگه شونم اینه که شیشه ادکلن و رو خودشون خالی میکنن آدم آسم میگیره.. ولی در کل شوهر شما حتما قبل از ازدواج هم سیگار رو میکشیده ولی خیلی پنهانی ........... متاسفانه الان که توی همه تفریحگاه ها هم انواع بند و بساط قلییون هست... که باز بدتر از اون بعضی خانمها هم با شوهراشون استفاده میکنند.. اگه تونستی کاری کنی که سیگار و بزاره کنار که چه بهتر اگه نه به هیچ وجه اجازه نده توی اتاق یا ماشین و کلا جلوی شما سیگار بکشه..........
2706