2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چیش شیرینه؟بچه شیرینه اره ولی بیریخت شدن بدن ادم چیش میتونه شیرین باشه واقعا؟!!!

هر کی یه نظری داره من ترکای شکممو میبینم یه حس خوبی بهم میده یه یادگاریه از بچه م واسم

سعی کنیم زیباییها رو ببینیم 

اره واقعا منم بعد از سزارینم بخاطر ترکای بارداری شکم و پهلو و ران پاهام افسردگی بعد از زایمان گرفتم و حتی پیش کلینیک زیبایی هم رفتم و بهم گفت ورم شکمت که خابید بیا تا برات درستش کنم ولی کاملا از بین نمیره و یکم کمرنگ میشه و با دستگاه میکرو نیدلینگ انجام میدن 

اره واقعا منم بعد از سزارینم بخاطر ترکای بارداری شکم و پهلو و ران پاهام افسردگی بعد از زایمان گرفتم ...

هزینشو چقد گفت بهت؟

دیگه نرفتی انجام بدی؟

من که خیلی اوضام داغونه هم چاق شدم هم ترک خوردم ...گ

هزینشو چقد گفت بهت؟ دیگه نرفتی انجام بدی؟ من که خیلی اوضام داغونه هم چاق شدم هم ترک خوردم ...گ

چرا پرسیدم بهم گقت هزینه شکم دویست تومن میشه و ران پاهات هم هشتاد تومن میشه ... البته من خوزستانم شاید تهران گرونتر باشه ...

نه بعدها که به شوهرم گفتم بهم گفت من همینجوری هم برام مشکلی نداره و نمیخاد بری .. راستش من یکم هم از این چیزا میترسم ... ولی دکتره بهم گفت رو شیرت هم تاثیر نمیذاره و دو ماه دیگه که ورمت خابید بیا ولی من هنوز ورم شکمم نخابیده و هنوز شکمم یکم چاقه و تازه غیر از ترک چروک هم خیلی شده و زیر نافم هم فرو رفته و واقعا رو اعصابمه هنوز که هنوزه ... ولی من شنیدم تا رنگ ترک ها و خطوط بارداریت قرمزه بهتره بری انجام بدی چون بغدش که سفید بشه یا تاثیر نداره یا خیلی تاثیرش کمتره

هزینشو چقد گفت بهت؟ دیگه نرفتی انجام بدی؟ من که خیلی اوضام داغونه هم چاق شدم هم ترک خوردم ...گ

وای نمیدونی که من چقد اوضاعم خرابه ... مخصوصا منی که خیلی پوستم برام مهم بود و پوستم صاف و یکدست بود مخصوصا شکمم که خیلی دوسش داشتم و مثل سیب زمینی پوست کنده صاف و سفید بود ولی اللن نمیشه نگاهش کنم .. از یه طرف جای بخیه سزارینم مونده و خیلی مشخص و قرمز و پررنگه از یه طرف چروک و ترک های بارداری روی شکم و پهلوهام و ران پاهام و زیر زانوم 

چرا پرسیدم بهم گقت هزینه شکم دویست تومن میشه و ران پاهات هم هشتاد تومن میشه ... البته من خوزستانم شا ...

منم تهران نیستم رشتم اینجا قیمتارو نپرسیدم

اره خیلی رو اعصابه 

دارم افسردگی میگیرم حتی دوسندارم با اقام رابطه داشته باشم بخاطر اینا😭