2737
2734

سلام. پسر من ۶ ماه و ۱۰ روزشه. خودش به تنهایی غلت نمیرنه. برو روی پهلو هولش بدم میره. ولی تنهایی نه. خیلی نگرانم. البته پسرم مشکل قلبی هم داره. نمیدونم ممکنه از اون باشه یا نه ربطی نداره. میشه راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگران نباش بعصی بچه ها دیر حرکت میکنن مثلا من خودم پسرم 6 اولین غلط زد بعد حرکت خاصی نکرد تا 7 و نیم تازه تونست وقتی غلط میزنه برگرده الانم 10 ماهشه هنوز نه چهار دست و پا میره ولی خیلی زود کلمه گفت کلا کاری دیگش عالیه حرکتی تنبله

خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢
2728
2740
عزیزم نگران نباش بعصی بچه ها دیر حرکت میکنن مثلا من خودم پسرم 6 اولین غلط زد بعد حرکت خاصی نکرد تا 7 ...

دقیقا مثل دختر منه. منم یاد گرفتم مقایسه نکنم.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

پسره من چهار ماهش تموم شد غلط زد الانم هفت ماهش تموم شده چهاردست و پا فقط بلند میشه ولی هنوز نمیتونه حرکت کنه اون دوتای دیگمم هفت ماهگی غلط زد

سفارش بهترین ماسک گل سرخ ضد جوش اکنه کک لک روشن کننده. پودر لاغری وچاقی معجزه  پودر افزایش تخمک و اسپرم. پودر ضدعفونت شستشو ...شماره ارسال 09133636094

الان پسر دوستم دقیقا 20 روز بزرگتر از پسر منه اون راه هم افتاده ولی پسر من فقط با روریک میره اونا چهر دست و پا برن این فقط نگاشون میکنه ولی پسر من انقدر به یه چیزای توجه میکنه که برا اونا اصلا مهم نیست هر بچه ای یه جوریه اصلا سعی کن حرکات بچه ات رو با کسی مقایسه نکنی اخرش همشون راه میفتن 

خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢

موندم بنیتا چجوری تو هشت ماهگی ایستاده بود رو تختش پسرم هفت ماهش تموم شده ولی اصلا معلوم نشستنی در کار نیست

سفارش بهترین ماسک گل سرخ ضد جوش اکنه کک لک روشن کننده. پودر لاغری وچاقی معجزه  پودر افزایش تخمک و اسپرم. پودر ضدعفونت شستشو ...شماره ارسال 09133636094

دیر نیست هربچه ای به جوره

ماهم یه نی نی داریم 7 ماهشه وقتی 6 بود قلت زد

ولی نه سینه خیز میره نه میشینه نه دندون داره😁😁

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706