2726
یه شوی استثنایی با لباس مارکدار برای مامانا و نی نی ها

با بهترین برندهای روز دنیا و قیمتهای عالی و تخفیف از 10 تا 30 درصد

Zara,Oshkosh,Gap,Carters,Beneton,Mother care, ....

* لباس مهمونی و شیک - کفش و پاپوش - بادی و شلوار و جوراب شلواری - پتو - حوله و .....برای فرشته های کوچولوی تو دل مامانشون و نی نی ها از بدو تولد تا 8 سال

برای مامانای عزیز و خوش تیپ :

* لباس اسپرت و راحتی و بارداری ترک

بمدت یکماه * بمدت یکماه * بمدت یکماه * بمدت یکماه *

22 و 23 تیرماه از صبح تا شب پذیرای شما عزیزان خواهم بود . اما از 24 تیرماه لطفا با هماهنگی تشریف بیارید .

تلفن تماس : 09390386090 و 88097141

شهرک غرب - خیابان فرحزادی تقاطع با خیابان دریا - زیر پل عابر پیاده کوچه بوستان دوم شرقی پ 22 زنگ ستیا

http://nazdoneh2.blogfa.com/ = وبلاگ برای دیدن نمونه لباسها

** لباسهای جدید هم رسیده که عکسشون تو وبلاگ نیست *
مزون لباس مارکدار مادر و کودک نازدونه

http://nazdoneh2.parsiblog.com/ پذیرش خرید ازسایتهای انگلیس و امریکا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جون به نظر اونجور که فکر میکنم کریر فقط واسه کسایی خوبه که ماشین دارن وگرنه بار سنگینی اگه ماشین داری بخر که لازمه با بیس که صندلی ماشین بشه کالسکه هم بگیر که لازمه مطمعنا وصندلی غذا هم من شنیدم میگن خوبه که هست چون بچه واسه غذا خوردن در نمیره ههه یه جارو کثیف میکنه به بچه احساس مستاقلی میده و جذاب براش و این چیزا واسه تخت به نظرم یکی از این تخت ها کافیه حالا تخت نوذاد چوبی تخت پارک یا از این گهواره ها اگه بخوای یه ذره بزرگتر شد استفاده کنی و 2 خرج نشه میتونی نوزاد نوجوان بگیری که خیلی خوبه پاتختی هاشم بهش می چسبه واسه محل تعویض بچه من خودم بیشتر واسه پاتختیهاش نوذاد نوجوان خریدم زیاد هم تفاوت قیمتش با نوزادی خالی بالا نیست البته راهای دیگه هم هست کمد هم که واسه لباس هاش میخوای عروسک هم کم بگیر چون تا دلت بخواد براش میارن این چیزای بزرگش اینان که ضروریه حالا قنداق و پتو و .. این ها رو هم میخواد خورده ریز که من چون هنوز نخریدم زیاد اطلاع ندارم فقط کاری که میکنی واسه این چیزاش زیاد قیمت بگیر و مقایسه کن که این بازاری که من دیدم خیلی بنداز بندازه :)
پلک زدیو دیدی که هیچکی دورت نیست
انگار همش هالووینه چون هیچکی خودش نیست
پونه جونم اینهارو نمیدونم و شدیدا کمک هم میخام ولی یه کلیاتی توی سایتها هست تو تایپیکها هم زیاد گفتن دستشون واقعا درد نکنه نینی من ابان میاد باید برم تو تایپیکه ابانی ها که بسته به فصلی که نی نی میاد اطلاعات بگیرم
پلک زدیو دیدی که هیچکی دورت نیست
انگار همش هالووینه چون هیچکی خودش نیست
2728
گلی حون من لولا مکس کوزی گرفتم هیچ فرقی با ب ب کمفورت نداره منم برای امکاناتش گرفتم از نمایندگی اش ولی لی بالای سه راه عباس آباد همین یه دونه رو داشت اون موقع گفت دیگه گیر نمیاد برو یه سری بزن اما وزنش فکر نمی کنم فرقی داشته باشه اما امکاناتش عالیه اگه کالسکه بادوام میخوای همین ب ب کامفورت و مکس کوزی یا پگ پرگو بگیر که همه هم تقریبا سنگین هستند اغلب پگ پرگو ها هم سمت مادر برنمیگرده مگر یه مدلش فکر کنم سویچ4 بود اما کالسکه واقعا سبک میخوای فقط مک لارن خیلی واقعا سبکه حتی کالسکه 3 کیلویی هم داره نمایندگی تیراژه برو ببین اینم سایتش

http://www.macbaby.ir/fa/product.aspx?pm=All

ما رفتیم دیدم همسری خوشش نیومد همین سری لولا مکس کوزی بب کامفورت رو ترجیح داد
Lilypie Premature Baby tickers