2410
2553
سرویس خواب دخترم فقط تخت و دراورش 600 تومن شد 10 ماه پیش
اصلا از تختش استفاده نکردم چون براش بزرگ بود و واسه الانش مناسب نبود من میخوام یه چیزی بگیرم که از الان که 10 ماهشه راحت توش بخوابه
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ملودی در این زمینه اصلا اطلاعات ندارم اتفاقا امروز همش تو کاره این موضوع بودم که قیمتهاشم درارم ولی با اینترنت چیزیی در نمیاد باید برم بازار ولی از 150 هست تا بالا که فکر کنم مارک گراکو 300 به پایین نیست و عالی البته یه مدل داره که ارتفاعش تظیم نمیشه و 160 این طورا بود فکر کنم که این موضوش خوب نیست
پلک زدیو دیدی که هیچکی دورت نیست
انگار همش هالووینه چون هیچکی خودش نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگار نوزاد نوجوان که 2 تا پاتختی هم بده و نرده هاش بالا پایینم بره قابل شستشو باشه با پی وی سی هم خوب کار شده باشه
2720
من یافت اباد و دلاوران و ولیعصر رو گشتم ولیعصر که اصلا نرید همش نعوپان و تولیدی های ضعیف یافت اباد و دلاوران هم نعوپان داره هم ام دی اف و هم هر دو که کارهای دلاوران تنوعش بیشتر و قیمتهاش بهتر بود
2714
چنتا نکته برای یه کاره مرغوب یکی اینکه به لبه های پی وی سی شده با جنس مرغوب رنگ روغنی نگیرید چون خط میفته نما ام دی اف بدنه نعوپان برای اینکه بدنه پیچ میخوره و نعوپان نگه دارنده ی بهتریه ولی روکش ملامینه که پوست پوست نشه و نما ام دی اف چون مرغوب تر و باد نمیکنه حواستون باشه شیشه اگه کار میشه اچه داخل چوب بره و شیشه به دیواره ها پیچ نشه بهتره پیچ کار از کنار کمد دید نداشته باشه و توی کار باشه
سلام نانازی جون من درباره کالسکه سوال دارم.هنوز خرید نرفتم و توی اینترنت فقط تحقیق کردم. دنبال یک کالسکه بودم که در عین سبکی دو حالت روبه مادر و بیرون داشته باشه. ساک کالسکه قابل برداشتن باشه و کریر روش نصب بشه و وقتی جمعش می کنیم خیلی جا نگیره. در واقع همچین کالسکه ای پیدا نکردم اما مکسی کوزی مدل لولا به این چیزی که می خواستم از هم نزدیکتر بود. که با نمایندگی که تماس گرفتم گفت همون مدل رو داریم اما مارک بب کانفورت که گفت دقیقا شبیه به هم هستند و مکسی کوزش گیر نمیاد 665 تومن هم قیمت کالسکه خالی بود.
یه مدل دیگه هم دیدم توی نت که مارک پگ پرگو بود و مجموعه شامل کالسکه کریر و ساک حمل و ساک وسایل قیمتش ه محدود 1500 . و نمایندگی گفت که از مکسی کوزی سبک تره. خواستم ببینم شما مارک دیگه ای سراغ نداری که این ویژگی ها رو داشته باشه و ارزون تر هم باشه؟؟ چون بازار و خرید رفتی می پرسم
Lilypie Premature Baby tickers
سلام نانازی جون
من یه سوال کلی دارم اگه براتون مقدوره خوشحال میشم جواب بدین
تو سیسمونی کودک جز لباس و وسایل بهداشتی چی مناسبه برا خرید؟ منظورم صندلی غذا و کریر و .... اینجور چیزاس
من هنو نی نی ندارم اما اگه خدا بخواد 2-3 ماه دیگه میخوام اقدام کنم
گلی جون الان باید برم جایی بخاطر این شاید نتونم زیاد بگم ولی از بهار بخر اگه میخوای کم جا بگیره دسته اصاییها خوبن ولی برو مارک even flo رو ببین از نگر سبکی خیلیخوبه ولی دسته مبلیه جا میگیره ولی سبکه گراکو هم خوبه اونم قیمتش بالاست حالا میام اگه بازم چیزی به فکرم رسید میگم برات الان دیرم شده ببخشید
*****************مژده مژده******************

لباس های جدید و بادی های اصل کارترز جدید با طرح های بسیار بسیار زیبا و شیک رسید

شوی بزرگ تابستانی شامل انواع
بادی
بادی شلوار
بادی شلوارک
تونیک و تایت
پیراهن
سرهمی پاچه کوتاه
تیشرت
شلوارک
تاپ
لباس باله بسیار خوشمل
جوراب شلواری و....................................
برای کوچولوهای ناز

و سورپرایز دیگه برای مامانای گل انواع مانتو های شیک و خنک تابستونی
اینم وبلاگشونه یه عالمه مدل جدید هم دارن که عکسش تو وبلاگشون نیست http://foroshgahstart.blogfa.com/

لباس های خوشگل برای مامانای گل و دوست داشتنی که به علت ک سایز شدن حراج خورده و اینم وبلاگشون

http://mini7.blogfa.com/

زمان شو : از سه شنبه تا جمعه 27 تا 30 تیرماه
ساعت : از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر
مکان : سعادت اباد علامه جنوبی کوچه 34 شرقی پ 13 واحد 1

تلفن : 09381554314

اینم ادرس کلوپ منه یه سری از مدلا رو براتون عکس گزاشتم تو کلوپ http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=14559

دوستدار همه ی شما مامان سروش ( شیما)
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2706