2737
2739

خواب دیدم کنار نامزدش وایساده بود (تو خواب نامزد داشت در واقعیت رو.نمیدونم که نامزدی کرده یا نه ) اونا پشتشون به من بود  بعد برگشت منو دید همینجور خیره شده بود به من که نامزدش متوجه شد صورتشو برگردوند ...بعدش دوباره هعی برگشت نیگاه میکرد تا من از کنارش رد شدم با کمال پررویی و وقاحت تمام 😂 دستمو گرفت نامزدشم که انگار بوق😀😀 (بزن صافش کن بابا) .... حالا تعبیر این خواب چی میشه 🤔🤔🤔 

🙍

اینجور خوابا از ضمیر ناخودآگاه نشات میگیره به خاطر همین نباید به صحت و سقمش اعتماد کرد

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

نمیدونم نه میشه گفت الکیه نه میشه گفت واقعی فقط خدا میدونه من هیچ وقت با قطعیت نمیتونم بگم صد درصد ضمیر ناخوداگاهه البته بعضی خوابا خیلی تابلوئه ولی بعضی خوابا هم واقعا مبهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزدم به تو هی نگا میکرد ؟؟؟؟😐😐

اینقد جلب توجه نکن زندگیمو ازم نگیر 😭

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2728

منم همش خواب میبینم عشقم بین منو یه زنه دست دوتامونو مبگیره میریم پارک من تو خواب از حسودی میپکم 😩😩

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
نامزدم به تو هی نگا میکرد ؟؟؟؟😐😐 اینقد جلب توجه نکن زندگیمو ازم نگیر 😭

😂😂 واسه خودت بوخودا ...به شوهرت بگو انقد چشم چرونی نکنه یکم زنیت داشته باش شوهرتو بکش سمت خودت 😀😀😀  

🙍
2738

[QUOTE=44441660]😂😂 واسه خودت بوخودا ...به شوهرت بگو انقد چشم چرونی نکنه یکم زنیت داشته باش شوهرتو بکش سمت خودت

هیزززززه دیگه چیکارش کنم 😭

2706