2733
2739
عنوان

ویار عجیب غریب 🤔🤔

622 بازدید | 24 پست

میگه به لباسای قبلیم و اتاق خوابمون حساسم .... لباس قبلیام ی بوی خیلی بدی میده اتاق خوابمونو که دیگه  نگووووو😷خولاصه اومده خونه ی ما تخت منو گرفته لباسامم میپوشه 😂😂 روزگار ندارم از دستش 😥

🙍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشیدیه سوال بیربط کسی هست که توپیروزی باشگاهی چیزی خبرداشته باشه؟

وصیت کردم وقتی من مردم کرم ضدآفتاب وعینک دودیموباهام خاک کنن!!!نیست همش نوربه قبرمبارکم میباره،منم که پوستم حسااااس😜
2740

خوب بره جدید بخره   

منم ویار بو داشتم اما خونه دیگران هم به اندازه خونه خودم بو حس میکردم اینجوری نبود که خونه خودم بو بده مال بقیه حالم خوب باشه...این فیلمشه اومده بخور بخواب :)))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خوب بره جدید بخره     منم ویار بو داشتم اما خونه دیگران هم به اندازه خونه خودم بو حس میک ...

😀😀😀 نه بابا من لی لی به لالاش نمیزارم کار میکشم ازش 😂😂 شوهرش بفهمه کشته منو 😀😀

🙍
2706