2737
2739

امروز چهار روزه تب کرده با هیچ قرص وشیافی تبش پایین نمیاد بچم داره میسوزه 4 تا دکتر بردمش دمای بدنش از 40 پایین نمیاد صبح ساعت 7 بستری کردن و سرم وامپول زدن الان اوردیم خونه هنوز همونه فرقی نکرده یه سرمم بستن براش،توروخدا دعا کنین دارم دق میکنم ازغصه دمتر گفته با این سرم خوب نشه باید آزمایش بنویسیم میترسم بجم طوریش بشه،12 ماهشه😭😭😭

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بحق امام حسین و این روزا حالش خوب بشه آمین💕

هرچهارتاشونم گفتن نیاز نیست گفتن گلوش عفونت کرده،اخه مگه با یهذعفونت گلو بچه اینجوری میشه

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2740

ببین یه روشی هست امتحان کن 20 دقیقه ای تب رو میاره پایین

1 قاشق غذاخوری. حنا رو با سرکه سیب قاطی کن مثل پماد بمال کف پاش

امتحانش ضرر نداره

اب سیب. تازه هم خیلی خوبه بری پایین اومدن تب بویژه تب ویرویسی

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷
بحق امام حسین و این روزا حالش خوب بشه آمین💕

ممنون،آمین 

الهی...بمیرم خدا کنه  هرچ زودتر ساالم و سلامت بشه

ممنون عزیزم،الاهی امین

ای وای پری جونم خدا بد نده ان شاالله زود خوب میشه

خیلی ممنون الان خوابه بیدارشه حتما امتحان میکنم مرسی عزیزم

هرچهارتاشونم گفتن نیاز نیست گفتن گلوش عفونت کرده،اخه مگه با یهذعفونت گلو بچه اینجوری میشه

استارتر جون کاربر فرفری مامان فرفری رو پیداش کن ببین راه حلی سراغ داره من دیدم تو تاپیک مامان هایی که بچه کوچیک دارن خیلی کمک می کنه شاید یه درمان خونگی سراغ داشته باشه.

یا رَب نظر تو برنگردد ...
2706