2733
2734
عنوان

برم یانه؟؟

579 بازدید | 28 پست

من چندماه هست باادرشوهرم دعوای بدی کردم خیللی اعصابم ارومه چندوقت دخالت نمیکنه خیللللی اذیتم کردن خیلی 

الان قراره پسرشون رو عقد کنن براخاستگاری چندبارخواستن جلو فامیل نشون بدن بامن خوبن چندبارگفتن بیا من نرفتم 

میگین برامحضربرم یا همچنان ادامه بدم؟؟

میترسم ازروزی که فقر وفلاکت ودزدی ازبیت المال درجامعه عادی شود وموضوع حساس جامعه بشود دوتارموی زنان که زیرروسری است یابیرون ان

برو وگرنه جاریتم باهات بد میشه

ولی فاصله رو حفظ کن زیاد رو نده به هیچکدوم سنگین باش 

برای ادم نابینا شیشه با الماس فرقی نداره پس اگه کسی قدرتو ندونست فکر نکن شیشه ای مطمئن باش اون نابیناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو وگرنه جاریتم باهات بد میشه ولی فاصله رو حفظ کن زیاد رو نده به هیچکدوم سنگین باش 

میترسم برم بازم بازبونشون زجرم بدن همش از جاری تعریف کنه وپزبده

میترسم ازروزی که فقر وفلاکت ودزدی ازبیت المال درجامعه عادی شود وموضوع حساس جامعه بشود دوتارموی زنان که زیرروسری است یابیرون ان
يعني شوهرت نميخواد عقد داداشش بره؟

براخاستگاری فقط یه مرحله صحبت نهایی رفت 

بقیه شو چندجلسه نرفت 

محضر میره من میگم برم یانه؟؟

2740
نری احتمالا فک کنن از رو حسادته..

اخه میخوام جلومهموناش که اینقدر تلاش میکنه خوب نشون بده رابطه مارو بعد در اصل خیلی بدزبونه 

میخوام جلواونا سبک بشه وبفهمه یه من ماست چقدرکره میده

براخاستگاری فقط یه مرحله صحبت نهایی رفت  بقیه شو چندجلسه نرفت  محضر میره من میگم برم یان ...

برو. جاری من با همه ی مشکلاتی که با خانواده ی شوهر داشت عقد من اومد. ولی بعدش زهرشو رو من خالی کرد. البته شما مورد دوم رو نشنیده بگیر😆

برو...ولی نصف بحث های اینجوری معمولا خود ماها هم مقصریم

نه عزیزم مادرشوهرمن توکل فامیل معروفه به زبون ونیشه کنایه 

همه حق روبه من میدن

برو. جاری من با همه ی مشکلاتی که با خانواده ی شوهر داشت عقد من اومد. ولی بعدش زهرشو رو من خالی کرد. ...

البته این جاری من خودش کوخی وافاده ای هست تعریفشو ازبقیه شنیدم

2706