2733
2739
عنوان

مشغدلیت زیاد

5 بازدید | 10 پست
سلام دوستای خوبم. خواهشا کمکم کنید.بچه م از اون اول که دنیا اومد تنها نمی موند و گریه میکرد. حالا علاوه بر این خیلی هم شیطون شده و حتی یه لحظه هم نمیشه تنهاش گذاشت. به خاطر شغل شوهرم از خونواده هامون دوریم. شوهرم هم بسیار بسیار سر شلوغه و اصلا خونه نیست که به من کمک کنه. وقتی هم باشه خسته هست و میخواد بخوابه یا کار داره. خلاصه اینکه من تنها باید به بچه و خونه و غذا و شوهر و خودم و ... برسم. به بچه که حتی اگر نخوام هم نمیتونم نرسم چون اینقدر بهونه میگیره که نمیشه. آخه بچه م هم تنهاست و دلتنگ.. خونه و غذا هم تا جایی که بتونم میرسم اما اونی که من و شوهرم میخوایم نیست. شوهرم هم مراعاتم نمی کنه آخه. از طرفی هم میدونم کار زیاد خسته ش کرده و بهش حق میدم. اما سمت خودمو که میبینم که منم چقدر خسته و دست تنهام ناراحت و عصبی می شم از دستش از نظر رسیدگی به شوهرم هم تمام سعیمو میکنم اما راضی نیست. وقتی میاد خونه بچه م دو تا میشه. خصوصا چون بچه مون کلا خیلی کم میخوابه و شبها هم خیلی دیر، رابطه ج ن س ی کمی داریم که هر دومون هم ناراضی هستیم علی الخصوص شوهرم. البته خودش شبها تا پاسی از بامداد بیداره و به کاراش میرسه چون سرش شلوغه. به قول دکتر بچه مون، بچه هم عادت کرده به شب بیداری. شوهرم معتقده اینقدر مشغله کاری برای اوج گرفتن لازمه اما من خسته ام. منم به همین دلیل هر از گاهی که دیگه کاسه صبرم سرریز میشه حسابی بهش غر میزنم. اونم استدلال های خودشو داره مثل من. هر دومون درست میگبم اما در عین حال هم نه. واقعا موندم چی کار کنم. کسی نیست که مشکلش شبیه من باشه؟
منم مثل شما هستم علاوه بر اینکه با دو تا بچه و شاغلم هستم واقعا دست تنهام خانواده هیچ کدوم کنارمون نیست ولی یه وقتایی واقعا کم میارم همسرم هم فوق العاده سرش شلوغه حتی اخر هفته ها هم کنارمون نیست و میره یه جزیزه فکر کن یه وقتایی ۹ شب بیهوش میشم فکر کن من با دو تا ‍‍‍‍‍‍‍بسر بچه چه میکنم مجبوریم عزیزم تحمل کنیم
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرستار بچه که نه. چون بین پرستار بچه و کارگر خونه، کارگر رو ترجیح میدم تا اینکه خودم کار خونه کنم و بچه م زیر دست یه نفر دیکه باشه. اما کارگر هم چونکخونه م کوچیکه و همه وسایلام دم دست هست. باید خودم هم بالا سرش وایسم که فکر نیکنم گرفتارتر بشم
2742
اره الناز جون. اوقات بیکاری رو میشه یه جوری پر کرد حتی با راه حل شما، اما اگر وقت کم بیاری نمیشه به راحتی حلش کرد! باور کن اصلا وقت نمی کنم به خودم برسم. کلافه ام از دست خودم. می گم شاید اشکال از منه.
2738
سلام عزیزم، منم یه دختر سه ماهه دارم، برنامه ریزی کن، روزی یه ساعت برا خونه وقت. بذاری خونه تمیز و مرتب میشه، مثلا یه روز فقط گردگیری یه روز جاروبرقی و...، خواب بچه رو تنظیم کن، دختر من هر روز از ساعت هشت و نیم میخوابه فقط برا شیر خوردن بیدار میشه چند بار، باید سعی کنی عادتش بدی سر شب بخوابه
آیا دوست دارید برای صلح جهانی کاری انجام دهید ؟ به خانه بروید و به خانوادتان عشق بورزید.(مادر ترزا)
در طول روزم یه تایم هایی رو بچه میخوابه سعی کن به خودت برسی، کلا خواب بچه رو خوش اخلاق تر میکنه این تجربه من بود
آیا دوست دارید برای صلح جهانی کاری انجام دهید ؟ به خانه بروید و به خانوادتان عشق بورزید.(مادر ترزا)