2733
2734
عنوان

سونوی آنومالی

9077 بازدید | 40 پست

سلام

تو سونوی آنومالی چیا مشخص میشه؟

آیا شکاف لب هم تو آنومالی تشخیص داده میشه؟

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟

من به دکترم گفتم گفت برای اینه که ببینن اندامها و اجزای داخلی بدن تشکیل شده 

برای شکاه لب گفت باید سوندگرافی ۳ بعدی برم

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به دکترم گفتم گفت برای اینه که ببینن اندامها و اجزای داخلی بدن تشکیل شده  برای شکاه لب گفت ...

شما رفتین سه بعدی؟

هزینش چقدره؟

دختر قشنگم ثمره عشق من و بابایی دوستت دارم👨‍👩‍👧 لطفا برای سلامتی دخترم و سالم و صالح بودنش یه صلوات بفرستین💟
2728

سلام

دو نوع سونو انومالی داریم که معمولی و پیشرفته،اگه براتون ممکنه از پزشکتون بخوایین که نوع پیشرفته رو درخواست بدن،چون بچه بیشتر ارزیابی میشه،و بله،شکاف لب،بررسی حفرات قلبی،قسمتهای مغز و مخچه،دست و پا،و مثلا اندازه کلیه دوطرف بررسی میشه.

منتها از نظر هزینه گرونتر از سونو انومالی معمولی هست.

من حدود دوهفته قبل انجام دادم که صد و خرده ای گرونتر از معمولی بود.

اتفاقا سونوی آنومالی یکی از بررسی هاش کلِ فیس و شکافِ کام هست  

سونوی معمولی؟ یا سه بعدی؟

عزيزم تا جايي كه ميدونم تو يه مقاله گفته بود شكاف لب تا تولد مشخص نميشه . 

سلامت قلب، معده، تعداد انگشتا، ستون مهره، فاصله چشمها ، سلامت كليه و اينجور چيزهاست رو ميگن

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2740
سلام دو نوع سونو انومالی داریم که معمولی و پیشرفته،اگه براتون ممکنه از پزشکتون بخوایین که نوع پیشرف ...

منم دوهفته پیش انجام دادم ولی معمولی

الان استرس گرفتم واسه لب شکری البته دور از جون همه

شما رفتین سه بعدی؟ هزینش چقدره؟

من نرفتم دکترم میگفت برای بچه خوب نیست لازم نیست برم 

نمیدونم چرا خودمم همش تو فکر این شکاف لب هستم😢

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

من نرفتم دکترم میگفت برای بچه خوب نیست لازم نیست برم   نمیدونم چرا خودمم همش تو فکر این ش ...

اووف من که خیلی بهش فکرمیکنم

تو اینستا هم خیلی عکس اینجور بچه هارو میبینم ناخواسته

سلام دو نوع سونو انومالی داریم که معمولی و پیشرفته،اگه براتون ممکنه از پزشکتون بخوایین که نوع پیشرف ...

من ماه پیش انجام دادم ۴۰۰ شد 

مردمک چشمها و چندتا اجزای دیگه رو گفته بود 

حتی تعداد انگشتها و نگفت

و همچنین شکاف لب

ولی از دکتر سونو شاکری پرسیدم گفت همه چی خوبه

2706