2410
2553
سلام دوستان
خیلی دلم گرفته از دست همسرم و مامان و بابام اصلا آبشون با هم توی جوی نمیره همش مامان و بابام منت و متلک میگن به همسرم اونم جوابشونو نمیده هر چی منم میدون داری می کنم نمی شه خسته شدم به خدا امشب سر شام انقدر گریه کردم که نگو. مامانم که انگار همسرم دشمن خونیشه رو زمین هموار نمی بیندش .
قضیه امشب اینطور شروع شد که اونا اومدن خونمون شب نشینی و همسرم از سرکار که اومد طبق عادت همیشگیش خیلی کوتاه احوالپرسی کرد و نشست پیششون و بعد بابام و داداشام و شوهرم و پسرم با هم بازی می کردن بعد از بازی آقام اومد ولو شد رو زمین و مامانم شروع کرد به غرغر که این همین کارها رو میکنه که بابات دلش نمی خواد بیاد خونت و همش میگه این داماد توئه ( اشاره به مامانم ) داماد من نیست تحویل بگیر وقتی اونا رفتن من به شوهرم گفتم که عزیزم خیلی خسته بودی که پیششون ولو شدی گفت ای بابا جمع خودمانیه دیگه و سر و صدا که مامانت که دم ار احترام میزنه چرا بچه هاش جلوی خودشون دراز می کشن و داداشات با هم دعوا می کنن و جر و بحث و بگو مگو دارن تاره من اصرار نکردم دخترشو بکیرم خودش قبول کرد و الانم حاضرم دخترشو با خسارتهاش بهشون بر گردونم منم بغضم گرفت و گفتم چرا پای منو وسط میکشین من این وسط چکارم و دیگه نتونستم جلوی اشکامو بگیرم همیشه بابام و مامانم جلوی من تعریف شوهر خالمو می کنن و اصلا ارزشی برای همسرم قائل نیستن اینم بگم که مثلا خیر سرم من تک دخترم
خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
1- دختر یکم سیاست داشته باش. احترام همسرتو جلو مامان بابات نگهدار. وقتی می خوان متلک بگن بگو از همسر من بد نگین. احرتام شما واجب احرتام اوم واجب
2- بهیچ عنوان حرف اونارو به همسرت انتقال نده. چون فقط اوضاع رو خراب تر می کنه. بنظر منم همسرت حق داشته. اونا که راه میفتن بی خبر میان شب نشینی پس حتما جمعو بی تعارف میبینن. حالا چرا هی ایراد می گیرن؟ ب اونم از سر کار اومده خونه خودشه می خواد راحت باشه. خونه اونا که نرفته ولو بشه
3- رفت و آمدتو با مامان بابات توی یه چرچوبی قرار بده. هر موقع و هر وقتش نکن. اونم با شوهرت.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
اه منم علی رغم اینکه شوهرمو خیلی دوست دارن ولی همیشه 1 چیزی واسه غر زدنو ضاییع کردن پیدا میکنن .

ن برو خونشون ونه دعوت کن یه مدت
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه
هر دوتا وشون لجبازن مامان و بابام دیکه از حد گزروندن خیر سرم قبل از ازدواجم خیلی با مامان و بابام صمیمی و راحت بود و قابل اعتماد بابا و مامانم اما الان شده دیو دو سر واسه مامانم
خدایا شکرت
2714
کارت مادرت اشتباهه فردا بهش زنگ بزن و بگو اگه منو دوست دارین باید احترام وهرم رو داشته باشین

خواهر من این کار و کرد الان همه به دامادمون کمتر از گل نمیگن ...زن باید هوای همسرش رو داشته باشه ...همسرت که نمیتونه به اونها حرفی بزنه

رفتار مادرتون درست نیست ...وقتی ازدواج کردین دیگه همه از یه خونواده اید این حرفا چیه میزنند شوهر من باشه که قاطی میکنه اساسی باز همسرت خوبه حرفی نزده بهشون
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
همسرم یه آقای به تمام معناست سالم چشم پاک و اهل خونه زندگی وضع مالیش هم خوبه با ایمان فقط اینکه خیلی باهاشون خودمونی میشه و دیگه اینکه نمیتونه زیاد بشینه چون در طول روز سرش شلوغه زوذ کمذ درد میگیره و اینکه ظاقت گرما و سرما رو نداره همین باعث جنجال میشه
خدایا شکرت
شوهر و خواهرشوهرای من همچی در اینجور مواردی با سیاست برخورد می کنن که نگو. بهشون بگو مشکلشونو با هم مطرح کنن و شما دخالت نمی کنی. ببین حرفاشون کم و کمتر می شه.
اونا بازیشونو می کنن. شب نشینیشونو می آن و ... اما وقتی که پای دردس می شه شمارو وسط می کشن. به عبارتی هردو طرف دارن به شما فشار می آرن. من خودم یه وقتائی که می خواستم درمورد مادرشوهرم گله کنم همسرم رک گفت باهاش مشکلی داری به خودش بگو. خب... در واقع اون می دوست من دارم سر اون غر می زنم و عما با مادرش اینطور حرف بزنم. منم یاد گرفتم مشکلی دارم یا مطرح نکنم یا اگه مطرح می کنم پای دیگری رو وسط نکشم. خواهرشوهرام هم همینن. خیلی جواب میده.
این بار مامانت گیر داد بهش بگو مشکلی داری با خودش مطرح کن. به همسرت هم همینو بگو
ببین چطور همه چی کمرنگ تر می شه
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2706