2410
2553
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2014832 بازدید | 32928 پست
بچه ها پسر من هم آلرژی داره... بله به شدت نی نی های شما نه... به خدا خیلی ناراحت کننده ست وقتی یه نی نی مریضه، داره اذیت میشه یا ناراحته

اما من با بیشتر از 10 تا دکتر صحبت کردم، همشون گفتن این کار خیلی بده، اینجوری اجازه نمیدین آنتی بادی تو بدن بچه شکل بگیره.
مثل این هست که بچه رو تو یه شرایط استریل و پاستوریزه بزرگ کنید و یهو تو 2-3 سالگی بفرستیدش توی سطل زباله بازی کنه!!!! چه اتفاقی میافته؟؟؟ بچه انواع مریضی میگیره
دفاع با آلرژنها هم همینجوری هست. اگه هر چیزی رو که حتی 1% احتمال داره که آلرژن باشه رو از رژِمتون حذف کنید که حتی بچه از طریق شیر مادر هم با چیزی تماس پیدا نکنه هیچ نوع آنتی بادی برای مقابله با آلرژی تو بدن بچه ها تشکیل نمیشه و واقعا برای بچه هاتون آینده غیر قابل پیش بینی ایجاد میکنید و همینطوری باعث میشین که آلرژی سالها ادامه داشته باشه احتمالا

میتونید تو آزمایشگاههای معتبر تست آلرژی برای بچه هاتون انجام بدین تا چند موردی رو که خیلی بچه تون رو اذیت میکنه رو تثبیت کنید و اونها رو برای مدت کوتاهی حذف و به مرور به رژیمشون اضافه کنید.

خلاصه که با مقدار کم هم که شده از هرچیزی باید بخورید و اجازه بدید بدن بچه آنتی بادی تولید کنه تا در آینده مقاوم بشه انشالله.

البته به قول دوستان: صلاح مملکت خویش خسروان دانند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهارک جون یه لحظه فکر کردم فیس بوکه میخواستم likeبزنم به کامنتت
منم الان فکر میکنم که به چیزایی که کمتر الرزن هستن میشه بله گفت مثلا بچه من چند روز اول به گوجه دون میزد یک کم کمتر و با فاصله دادم الان خوب شده و .....
عزیزم این رژیم که تا ابد ادامه پیدا نمیکنه, پس این وسط وضع بچه من که از سه ماهگی نیوکیت خورده باید بدتر باشه, ولی اینطوری نیست, به نظر من در سن پایین یعنی زیر شش ماه بهتره آدم بدن بچه رو تحریک نکنه, هر چی بزرگتر شد میشه علایم کوچیک رو نادیده گرفت....
مادرهای عزیز زیر شش ماه دوران طلایی برای شما و بچتون هست.... من میگم خوب رعایت کنید
2456
بچه ها
چه خاکی بر سرم بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوترامیژن 2 نیست
شیر خودم رو هم که قطع کردم.
ای خدااااااااااااااااااااااااااا
بچم چی بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
بهارک جون درمورد مامانایی که بچه هاشون کوچیکن و تازه فهمیدن آلرژی دارن باید علائم بچه رفع بشه مثلا بچه ای که خون دفع می کنه رو نمی شه به همون حال رها کرد مامانایی که اینجا هستن همه شون بچه شونو دکترهای مختلف بردن وتجربه هایی که به دست آوردن اینو می گه که اول باید علائم رفع شه و اکثروقتا فقط با حذف لبنیات علائم رفع نمیشه واسه همین اون رژیمو می گیرن و بعد که علائم ازبین رفت رژیمشونو آروم آروم ماده به ماده بازتر می کنند و بچه که بزرگتر شد و غذاخور شد دیگه علائم خفیف رو در نظر نمی گیرند دختر من با رژیم صفحه 1 هم مشکل داشت ومن اون موقع ها کلوپ رو نمی شناختم و هرروز با دکترهای جدید تو زندگیم اشنا می شدم هر تستی فک کنی انجام دادم اما جواب درست نگرفتم یادمه یه دکترفوق تخصص بود که استاد تمام دانشگاه تهران بود من جواب آزمایش خون رو بردم پیشش من از آلرژی چیزی نمی دونستم توجواب آزمایش دحترم به شیرحساسیت نداشت اما این استاد تمام که بسیار هم معروف بود به من نگفت لبنیات نخور یعنی نمی دونست و منی که لبنیات رو حذف کرده بودم و دختر دیگه خون دفع نمی کرد شروع به خوردن شیر کردم و دیگه دخترم هیچوقت دفع خونش قطع نشد و مجبور شدم از شیر بگیرمش یعنی این شیرخوردن باعث شد دخترم بدنش حساس تر بشه و به همه جی عکس العمل نشون بده این بود اون استادی که به قول شما باید آپدیت باشه البته من دکتر نیستم درست اما ایمان دارم که نباید به بجه ای که آلرژی داره تو 4 ماه کمکی داد درضمن خیلی از بچه های کلوپ هستند که خوب شدند و اگه روش غلط بود نباید خوب میشدند
2714
بهارک من اولا فکر می کردم دکتر شدن خیلی سخته اما وقتی رفتم تو یه شرکت که با دانشکاهها کار می کرد خیلی چیزا فهمیدم س ه م ی ه هارو هیچوقت ندید نگیر دوست من تو خونشون 2 3 تا دکتر داشتن خودشم شریف خونده بود چون ... بود
شاید باور نکنی اما اونا ... در طول تحصیل 25 بار می تونن مشروط شن منظورم پزشکیان البته اگه اشتباه نکنم و یادم نرفته باشه واسه همین من زیاد به دکترا اعتماد ندارم من شده بود تو یه روز پیش 2 تا دکتر برم اما نظراتشون با هم کاملا فرق داشته باشه البته دکترایی هم بودن که واقعا بهشون ایمان داشتم
سمیرافک نمی کنم مشکلی باشه آخه انگار نوترا 2 نیست البته حتما میارن اگه آوردن ذخیره کن چون بچه ت فقط شیر می خوره
راستی خوبه ریحانه ؟
خواستی از دکتر هم بپرس اما 1 باید امن تر از 2 باشه نئوکیت که اینجوریه
ممنونم سارا جون و رها جونم

دخترم فقط شیر خشک می خوره و غذای کمکی هم نمی خوره
نوترامیژن آهن و کلسیم و بعضی چیزهاش بیشتر از 1 نیست؟
با توجه به اینکه دخترم غذای کمکی نمی خوره دادن نوترامیژن یک براش از لحاظ تغزیه ای مشکل نداره؟؟

دخترم خدا رو شکر خوبه
از روز پنج شنبه (گوش شیطون کر) تا الان بالا نیاورده
خدا رو هزار بار شکر
می خوام وضعیتش که ثابت شد دو هفته بعد مرغ ارگانیک بدم.
دوشنبه هفته بعد سفارش می دم تا 3 شنبه بیارن
2706