2752
2734
عنوان

بازم شوهر بی...و من

| مشاهده متن کامل بحث + 4477 بازدید | 182 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منطقی بهش بگو اصلا خوشم نمیاد این حرفو میزنی

من جهازم انقدر پولشه که نرمال جامعه ست و خیلی کمتر از اینا‌ میتونستم خرج کنم و به خانوادم فشار بیارم

ضمنا تو هم خانوادت گلی به سر ما نزدن پس هی اینو تکرار نکن چون میری رو اعصابم😊

ای کاش نازایی یکی از عوارضِ بی منطق بودن بود که نسل این جور آدما منقرض میشد.
2731

من فکر میکنم چون خانوادش پول خرج نکردن سعی میکنن کارای پدر شما رو بی ارزش جلوه بدن

وگرنه خودشون خوب میدونن دارن چرت میگن

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

اگه همسرت مستاجره

بگو همین جهازیم که دادن همش تو اثاث کشی داغون میشه کاش همینم نمیدادن

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖
بد دهن و بی ادبه....دست بزن و اینام ک ....بله نقطهضعفش فقط قهره منه...باهاش حرف نزنم دیوونه میشه... ...

وا 😕پس يه جوري وانمود كن انگار نشنيدي 

بعد أگه گيرداد بگو حرف مفت جواب نداره

من فکر میکنم چون خانوادش پول خرج نکردن سعی میکنن کارای پدر شما رو بی ارزش جلوه بدن وگرنه خودشون خوب ...

حق با شماست

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2706