2733
2734
عنوان

خسته ام...

489 بازدید | 23 پست

من با پدر و برادرم زندگی میکنم و شاغلم.پدرم بازنشسته شده و تقریبا همیشه خونه است.

پخت و پز و تمام کارای خونه با منه.با این که پدرم همیشه خونه است ولی هیچ کمکی برام نیست که هیچ بلکه برام کار هم درست میکنه.میام خونه میبینم چایی خورده همینجوری ظرف هاش رو گذاشته و رفته یا هندوانه خورده علاوه بر ظرف هاش تمام آشپزخونه رو هندوانه ای کرده.غذا که برای خودش گرم میکنه و میخوره کل آشپزخونه رو میترکونه.

شده وقت هایی که غذا نداشتیم و  برای خودش یه چیزی میپزه و میخوره.نمیگه دختر تو هم آدمی برات کنار بزارم یا بیا بخوریم.

شده بهش تذکر دادم که پدر من یه کم مراعات کن ولی انگار نه انگار.

حتی خرید خونه هم با منه.واقعا دیگه خسته شدم از این همه مسئولیت و کار و بی ملاحظگی.

خدایا شکرت.از این به بعدم هوام رو داشته باش   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظر چاره ایی جز تحمل نی و بیخیالی و یا گرفتم کارگر هفته ایی ی بار ک ی تمیز اساسی کنه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

یه عمری اون شما رو جمع کرد عزیزم چی میشه حالا شما کمکش کنی میدونی چقدر ثواب داره تو خیلی دختر خوبیی نذار ناراحت شه من خودم ارزومه کمک حالشون باشم هر وقت برم کمک میکنم اما به دلیل بچه کوچیک و شوهرم کم پیش میاد

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣
برادرت چند سالشه؟ ایشون کمکی نمیکنن؟ در مورد پدرت فکر نمیکنم زیاد بتونی تغییرشون بدی ولی میتونی ب ...

من بابام هیچ کاری نمیکنه مخصوصا وقتی مامانم باشه ولی هر وقت من بش بگم بیایید با هم کاری رو انجام بدیم نه نمیگه حس میکنم یه جورایی خجالت میکشه

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
خوب يه چند وقت هيچ اري نكن بذار خونه حساااابي كثيف بشه اونوقت بيشتر مراعات ميكنن،يا برو خريد چيزاي ب ...

چندبار خواستم کاری نکنم ولی خودم نتونستم بی نظمی و کثیفی رو تحمل کنم.

مردای قدیم اکثرا توی کار خونه یه کم تنبلن

ولی شوهراتونو سعی کنید یه جوری عادت بدید که اگه شما نباشید حواسشون به خونه زندگی باشه و کمک کنن توی کار خونه

الان اکثر خانم ها کار بیرون هم میکنن و براشون سخته که کار خونه رو تنهایی انجام بدن

برادرت چند سالشه؟ ایشون کمکی نمیکنن؟ در مورد پدرت فکر نمیکنم زیاد بتونی تغییرشون بدی ولی میتونی ب ...

برادرم صبح که از خونه میزنه بیرون میره سرکار و دانشگاه.زیاد خونه نیست.ولی اگه باشه تنها کاری شاید بتونه بهم کمک کنه اینکه باهام بیاد فروشگاه خرید

2706