2726

سلام روز جمعتون بخیر.عزیزان دختر من چند سانتی از خط رشد نرمال پایین تره و موهاشم خیلی پرپشت نیست.من چون خودمم موهام پر نیست میخام از الان واسه دخترم هر کاری میشه بکنم که مشکلات منو نداشته باشه.دخترم نزدیک 3ساله.منو شوهرم متوسطیم.دخترم از دختر دوستم که پدرمادر اونم متوسطن کوتاهتره .مبشه لطفا اگه تجربه ایی دارید یا تاپیک خوبیرمیشناسید راهنماییم کنید؟ممنونم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

من چند دوره زینک دادم ولی خیلی تغییر خاصی احساس نکردم ضمن اینکه از زیاده روی در مصرفش به علت بلوغ زودرس میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به موهاش تخم مرغ و روغن زیتون بزن شنیدم مو هارو زیاد میکنه یکی از دوستام خیلی موهاش پر بود میگفت تو بچگی کچل بودم مامانم تخم مرغ میزد به سرم زیاد موهام خوب شد

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
2728
سلام، جوانه گندم برا ی قد خیلی خوبه، تو گوگل سرچش کنید ببینید.

دخترم خیلی بدغذاس.جوانه گندمم که قیافه خوشگلی نداره خخخ.به نظرتون چطوری بهش بدم؟

عزیزم زینک پس از چند ماه تاثیرش رو نشون میده سبوس برنج برا مو عالیه 

خوردنش یا ماسکش؟

مــن اگـر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب 💖مــســـتـحق بودم و اینها به زکاتــــم دادنـد
عزیزم زینک پس از چند ماه تاثیرش رو نشون میده سبوس برنج برا مو عالیه 

عزیزم سبوس برنجو چطور بدم؟از عطاری باید بگیرم؟

به موهاش تخم مرغ و روغن زیتون بزن شنیدم مو هارو زیاد میکنه یکی از دوستام خیلی موهاش پر بود میگفت تو ...

منم امتحان میکنم خدا کنه جواب بده.مرسی دوستم

بعضیها درسن بالاتر قدمیکشندبعضیهازودتربایدببینی خودت چجوری بودی.من تا۱۴سالگی رشدقدیم کامل شد.۱۷۰ام.دختر۱۴ساله باقد۱۷۰سانتیمتر درسال۱۳۷۰ یعنی قدبلند.شماچطور رشد کردی؟

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
2706