2737
2734

منم ترشحاتم کم بوده از اول

پرسیدم از مامام،گفت تو ماه هاب بالاتر ترشحات زیاد میشه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان     هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.    این همنفسی چه حس و حالی دارد.    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترشح چه ربطی به سقط داره آخه؟؟؟؟

من از اولِ بارداریم تا الان یا اصلا نداشتم یاخیلی خیلی کم داشتم و از این بابت هم بسیار خوشحالم ن دیگه استرس عفونت به استرسهام اضافه نشده

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

برو سونوگرافی.الان بری سونوntازت میگیرن اگه لازم باشه.اگه قلب تشکیل نشده باشه سقط میشه.انشالله قلبش تشکیل شده و سونوntمیگیرن به سلامتی

خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار
2738
برو سونوگرافی.الان بری سونوntازت میگیرن اگه لازم باشه.اگه قلب تشکیل نشده باشه سقط میشه.انشالله قلبش ...

هفته ششم تشکیل شده بود نوبت دکترم فرداست ولی خیلی نگرانم همه چی رو به سقط ربط میدم

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو

نه عزیز دلم نگرانی خودش باعث سقط میشه.خونسرد و مثبت باش شادباش وبانینیت حرف بزن.رو ابرها سیرکن.همین که صدای قلبش رو شنیدی خطری وجود نداره.مال من ۲بار قلب نداشتند که سقط شدند.قلب که باشه همه چیز روبه راهه

نه عزیز دلم نگرانی خودش باعث سقط میشه.خونسرد و مثبت باش شادباش وبانینیت حرف بزن.رو ابرها سیرکن.همین ...

مرسی گلم از دلگرمیت اینقدر خوندم هفته فلان قلبش وایساده بعد 2هفته فهمیدن همش نگرانم نکنه قلب نی نی منم وایساده باشه منم نفهمیدم

منم باردار بودم هر لحظه فکر میکردم الان سقط میشه 

بعد یه بنده خدایی که وارده تو این مسائل گفت فکر کردی سقط به این راحتیاست؟ یه خورده خیالم راحت شد

اصلا مهم نیس منم ترشح نداشتم اصلا بهش فکر نکن فقط این دوران رو برای خودت خراب میکنی

در ضمن سونو nt برای غربالگری دکتر میده اما به ترشح ربطی نداره که 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید  

سونوnt هفته ۱۱تا۱۳ است.خودت هم بری سونوگرافی یه سونوگرافی معمولی بکنه ازبابت اینکه خیالت راحت بشه که نی نی سالمه.سونوگرافیست اگه هفته ۱۱باشی خودش سونوگرافی رو ntبرات میگیره چون زمانش رسیده.دکترفقط مینویسه همین.بعدش جواب سونو رو میبری دکتر.اینجوری یه ویزیت به صرفه شماست.وقتت هم تلف نمیشه.برای بیمه تکمیلی هم همان جلسه که میری پیش دکتر جواب سونو رو بخونه و تحلیل کنه بهش میگی بنویسه باتاریخ یکروز قبل از روزی که سونو دادی.

سونوnt هفته ۱۱تا۱۳ است.خودت هم بری سونوگرافی یه سونوگرافی معمولی بکنه ازبابت اینکه خیالت راحت بشه که ...

فکر کنم همون غربالگری اوله ؟

2706