2737
2734
عنوان

به نطر شما جاریم حق داشته ازم ناراحت بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2237 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه خودشم نمدونه ختنه چیه میتونی بوسش کنی و باهاش احوالپرسی کنی_

من پسرمو  مطب ختنه کردم همه ادمهایی که اونجا بودن بهم تبریک میگفتن اخه اعتقاد بر اینه که پسر که ختنه میشه مسلمان میشه 

. کلا سمت ما میگن فلانی بچشو مسلمان کرده 

هرکس ب اندازه ضربه هایی که خورده تنهاییش را محکم تر بغل میکند . 
2731
.چقد جروبحث میکنی عزیزم خوب نظر خواستی دوستان گفتن برو دیگه 😑

جر و بحث نمیکنم عزیزم دارم میپرسم برم همینجئری بشیتم و چی بگم و اگه ازم گله کرد ببینم همه جا رسم تبریک و کادو هست یا نه

ما هم رسم کادو دادن نداریم ولی تبریک میگیم.  حیفه که به خاطر همچین چیزی دلخوری پیش بیاد.  

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
ما هم رسم کادو دادن نداریم ولی تبریک میگیم.  حیفه که به خاطر همچین چیزی دلخوری پیش بیاد.  

اره عزیزم ما باهم خیلی صمیمی و راحت هستیم حتی تعجب میکنم چرا به مادر شوهرم گفته ما اینقدر با هم راحت هستیم که انتظار داشتم به خودم بگه

حتما امروز انشاا... میرم

2738

عزیزم همه جا رسم بر اینه که تبریک بگی نمیدونم بین شماها چطور نیست،یه کادو یا پول واسش ببر،بچه رو ببوس حالشو بپرس مث احوال پرسی یه مریض،نهایتش به مامانش بگو از این رسم بین شماها اطلاع نداشتم آخه ما اصلا همچین رسمیو نداریم

اره عزیزم ما باهم خیلی صمیمی و راحت هستیم حتی تعجب میکنم چرا به مادر شوهرم گفته ما اینقدر با هم راحت ...

هرچقدم با هم راحت باشین توی همچین موردی نمیتونه خودش بهت بگه بیا،آدم به خواهر خودشم نمیتونه بگه برسه به جاری،چون ممکنه سوتفاهم پیش بیاد که واسه کادو دادن خبرم کرد،پس ازش دلخور نشو

چه رسم زشتی  

مگه اونجا جزو اندامهای خصوصی بدن نیست؟ پس چرا در ملاعام اینقدر ارج و قرب میذارن بهش؟

خداروشکر ما از این رسمها نداریم.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2706