2737
2734
هی بر می گردم عکس رو می بینم مثبت به این واضحی ندیده بودم. چه مثبت خوشرنگی. ☺☺ ایشالله سالم بغل کنی ...

امضات رو خوندم.

فقط توکل کنید و روزای تخمک گذاری رو دقیق بدونید

بعد ازاقدام تا نیم ساعت اصلا بلند نشید

و من یکماه فقط میوه و غذای سالم خوردم

کاری ندارم کجایی چه میکنی....بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود....    
امضات رو خوندم. فقط توکل کنید و روزای تخمک گذاری رو دقیق بدونید بعد ازاقدام تا نیم ساعت اصلا بلند ...

چن سالته راسی؟ 

دیگه چه رژیمی داشتی؟ 

ورزش چی؟ 

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن سالته راسی؟  دیگه چه رژیمی داشتی؟  ورزش چی؟

۲۲ سال و نیم😄

الان فصل همه ی میوه هاس تا تونستم میوه خوردم حتی به زوووررر

غذاهای مقوی یا کبابی

ورزش نداشتم

2731
2738
من ترشح دارم کمر درد دل درد پریودی و تنگی نفس

پس برا من احتمالش کمه چون فقط کمردرد دارم و ترشحم که خیلی کمه اتفاقا برخلاف قبل اصلا احساس پریود ندارم و تنگی نفس هفته پیش داشتم که اونم برای حساسیته

وای عزیزم  یک عدد فندق در راه است👶 مبارکه مامان شدی بی بی چک منم مث مال تو پررنگ بود😍😍😍

مرسی خانومی😘😘😘😘

مبارک باشه عزیزم چه خوشگل وخوشرنگه برای منم دعا کن فردا صبح میخوام تست بزنم

وااای ایشالا مثبت بشه.حتما خبر بدی

وااای ایشالا مثبت بشه.حتما خبر بدی

فردا روز۲۸سیکلمه هنوز زوده ولی طاقت صبر ندارم دیگه انشالله مثبت باشه خبر میدم امید به خدا

مراقب خودت باش

خدایا هزاران مرتبه شکرت ...امام رضا (ع)حاجتم را داد ومن هم باردار شدم
2706